Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Késett egy hetet a menstruációm,ezért csináltam egy tesztet ma reggel,ami negatív lett..ma megjött a menstruációm de nem olyan mint máskor. Barnás,és nem jött olyan sok mint szokott. Olvastam hogy a terhesség alatt megjövő menstruáció ilyen,viszont a teszt ki kellett volna mutassa ha baba lenne,nem? Amúgy sokat stresszeltem egész hónapban hogy megjöjjön,és olvastam hogy a stressztől is késhet a menstruáció,de ahogy megcsináltam a tesztet és láttam hogy egyértelműen negativ(még halványan se látszik a második csík)akkor megnyugodtam és pont aznap estére meg is jött,csak kicsit aggódók a színe és a mennyisége miatt. Szerintetek lehetek terhes?
2017. febr. 28. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem!
2017. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már minden második kérdés a terhesség alatti menstruációról szól. 100-bol egy nőnek van ilyen. Ha megjön nem vagy terhes és mástól is lehet barna. Én anno mindig lenyugodtam ha megjött és nem csináltam még 10 tesztet, tök felesleges.
2017. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!