Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez? Kb.4-5 hetes...

Hogy is van ez? Kb.4-5 hetes terhes lehetek vagy voltam. A hét elején elmentem dokihoz, mert barnáztam. Ezt láttak az ultrahangon: www.kepfeltoltes.eu/view. Php? Filename=4262017_02_24_18.27.27. jpg .

Figyelt kérdés

Írt fel gyógyszert. Két nap múlva már véreztem és visszamentem a dokihoz

Akkor ezt látták:

www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=4842017_02_24_18.30.03.jpg

Azt mondta a doki, hogy ez vetélés. De az is lehet megmarad a baba. Bár én szerintem is vetélés, mivel élénk színű a vér. Bár nem darabos. A hasam ès a derekam minimálisan fáj. Sokkal gyengébb, mint a menstruációm és nem is fáj annyira. Nekem ez gyanús. A doki azt mondta, hogy panasz esetén vagy ha jövő hónapban nem jön meg menjek vissza. Kértem magán dokihoz időpontot, de azt mondta, hogy két hét múlva van értelme megvizsgálni. Azt is mondták, hogy mivel korai vetélés, ezért nem kell beavatkozás, magától ki fog ürülni.

Ha esetleg valakinek vannak hasonló tapasztalatai az szuper lenne.



2017. febr. 24. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanigy jartam es nekem elment. Eloszor nekem sem volt darabos, aztan azza valt. Kitartast, amig nem darabos nincs veszve a remeny de keszulj fel mindenre.
2017. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
masold be a linket jobban legyszives
2017. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2017. febr. 24. 19:30
 4/9 A kérdező kommentje:

Második link


[link]

2017. febr. 24. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy szikholyag (vagy petezsak) latszik.

1. voltam

2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett így vérezni egyértelműen vetélés. A gyógyszert leállították? Mert le kellett volna, hogy befejeződjön a vetélés.
2017. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Neked hány nap után lett darabos?

Én már harmadik napja vérzem, de csak akkor ha pisilek. És nagyon kevés jön. Neked is így volt? Görcseid is voltak? És azok erősebbek? Bocsi, hogy ennyit kérdezek.

2017. febr. 24. 21:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szedem a gyógyszert.
2017. febr. 24. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mar masnapra darabos volt.

A doki mondta hogy ne szedd a gyogyszert?

2017. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!