Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jangee tabletta. Volt mar...

Jangee tabletta. Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
A 15.szem Jangee tabinal jartam tegnap este, amikor a baratommal ovszer nelkul szexeltunk (de azert nem ment el bennem). A menstruacio elso napjan kezdtem el szedni, es minden nap pontban este 9kor szedem be. Nem volt hanyasom, hasmenesem.Volt olyan itt, aki mar 15. szemnel "kockaztatott"? Ugye nem sok eselye van, hogy terhes lettem? A betegtajekoztato 1.napot ir, hogy mar ved, az orvosom viszont 1 honapot mondott, de hallottam mar 1 vagy 2 hetet is. Kerlek nyugtassatok meg!

2017. márc. 2. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Az orvosok azert mondanak egy honapot, mert sajnos tisztaban vannak a tablettaszedok atlagos intelligencia szintjevel... ha a tajekoztatoban az van leirva, ami, akkor az ugy van, mert meglepo modon a gyogyszergyarto cegek nem szeretik magukat milliokert pereltetni teves informaciok miatt.
2017. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele, meg ez a logikus, csak itt mar annyi mindent osszeolvastam hogy mar nem tudtam minek higgyek. De remelem nem lesz baj, koszi.
2017. márc. 2. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Elso naptol ved ha ez van beleirva. Tenyleg azert mondanak inkabb egy honapot, hogy tuti legyen, mert egy csomo ember keptelen eszben tartani, hogy szedni kell de talan egy honap alatt beleeg az agyukba...
2017. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszt.:)
2017. márc. 2. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi 1 hetet vártunk csak, és nem lett semmi baj.
2017. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Oh és bennem el is ment akkor.

(Előző voltam)

2017. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Jangee-t szedtem, ha menses elso napjatol kezdted akkor vedenie kell. Nekem mire elmult a ciklusom(kb6nap) vedekezes nelkul szexeltem(szoval 6szemet vettem be). Nem lettem terhes. Benne van a betegtajekoztatoban h elso naptol ved, ezert mertem.
2017. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszaitokat, így már megnyugodtam.:)
2017. márc. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!