Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez így lehet...

Szerintetek ez így lehet terhesség?

Figyelt kérdés
25.-én kellett volna megjönnie. Eddig nem jött. Kisebb mennyiségű folyásom van. Naponta többször elkap a hányinger. Elég sűrűn járok pisilni. 25.-én teszteltem a negatív. Ma már görcsöl az alhasam de nem jött meg. Ez lehet még baba? Félek tesztelni mert félek a csalódástól
2017. márc. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet baba.

Több helyen is olvastam, hogy csak a nemvárt után napokkal lett pozitív a teszt sokaknál...

Nyugodtan tesztelj egyet. :)

És majd írd meg, mi lett!!!

2017. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Együttérzek. 23.-án kellett volna megjönnie, 24.-én negatív volt a tesztem, de ez már a 2. tesztem volt, mert elszámoltam magam. Jelenleg nem merek tesztelni. 6 hónapja próbálkozunk. Van már két gyerkőcünk, 7 lesz a fiúnk és 15 hónapos a kislányunk. A fiúnk 9hónap után sikerült, a leányzó egyből. Reménykedem hogy talán most. Remélem mindkettőnknek pozitív lesz!!! 😊
2017. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi augusztus óta próbálkozunk. Ebben a hónapban nem is bízom benne, hogy sikerülhet olyan kevésszer tudtunk együtt lenni. Minden wc- re menés egy kész idegesség, hogy meg e jött
2017. márc. 2. 19:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Negatív lett a tegnapi teszt. Mensi sehol
2017. márc. 4. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!