Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy lassan 1 hete késik a menstruációm. Csak ilyen sárgás vizeletszerű valami jön ki. Látom magamon, hogy most kéne megjönnie, meg ugye a naptár szerint is, és valami van is, de nem az igazi.

Van barátom, de nem feküdtünk még le. Petting az volt, de az is elég nehezen megy még, mert elégé fáj minden. Főleg ő próbál nekem "segíteni", meg persze én is, de most még inkább stresszes, mint jó. Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata, kérem segítsen.



2017. márc. 2. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha sárgás folyásod van az fertőzésre is utalhat. Szerintem menj el nőgyógyászhoz, nézzen meg.

Egyébként a sok stressz, idegeskedés miatt is késhet a menzeszed.

2017. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, arra gondoltam, mert igazából eddig azon aggódtam rendszeresen, hogy miért nem tudunk fájdalom nélkül bármit is csinálni, most meg azon, hogy miért késik, szóval esélytelen..
2017. márc. 2. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől tényleg késhet. Nekem új munkahelyem van, nagyon stresszes, a halál pontos évek óta 28 napos ciklusomat teljesen összezavarta. 8 napot késett. Hétvégén akartam már tesztelni, mert azt hittem baba lesz. :) De ma megjött...
2017. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!