Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségre lenne szükségem a...

Nikol0511 kérdése:

Segítségre lenne szükségem a hőgörbém elemzésében! Ma vagyok a 34. Napon lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

Pcos kezelve merckformint szedek és arra lennék kuváncsi hogy ebből lehet e baba még?a görbém:

[link]



2016. nov. 5. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyelőre még ovu nélküli ciklus...
2016. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetèrtek. Úgy nèz ki a görbèd mint egy ovu nèlküli görbe. Ha megmutatnád dokinak, Tuti felírna a clostylbegi gyógyszert, amivel biztos teherbeesnèl ha csak a peteèrèssel van gondod.
2016. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez az első hónap hogy mérem a hőmet nem nagyon vagyok tisztában vele hohy is kell elemezni! Elmagyaráznátok? amúgy volt már két clostys hónapom de ez sem segített! most ha megjön akkor lesz egy teljes kivizsgálásom de reménykedtem benne hogy most sikerül
2016. nov. 5. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos jó a mérőd? Nagyon ugralgat!en is ezt az alkalmazast hasznàlom;)
2016. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom kipróbálom higanyossal is és összehasonlítom de úgy el vok keseredve azt hottem most sikerül :) te hol tartassz? :)
2016. nov. 5. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem tegnap volt ovum ma mar szepen felugrott! Most 14 nap varakozas jon! Penteken kaptam ultrogestont dokitol meft mindig barnazom mensi elott amiota megmutottek uh hatha segit.elozo voltam!majd linkelj meg gorbet.ovu tesztet nem gasznalsz?

2016. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az jó én lh tesztet használtam már de a pcos miatt nem mutatott valós eredményt szinte mindig 2 csíkos volt azért is próbáltam a hőmérőzést! írd majd meg kedves utolsó ha valami változás van nálad nekem még most se jött meg ma vagyok a 35 nap még reménykedek hogy alakul valahova! :)
2016. nov. 6. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jol mukodott az lh teszt pcos-sel. Attol, hogy 2 csikot latsz rajta, meg nem feltetlenul pozitiv. Vagy valts kisebb erzekenysegure
2016. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

Megnéznétek? voltam orvosnál is azt mondta 16 mm az endometrium és akár lehet korai terhesség is szerintetek? a teszt viszont szerintem negatív! légyszi válaszoljatok!!! :)

2016. nov. 11. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod úgy belinkelni, hogy az egész hónap látszódjon?
2016. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!