Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekt közepén fogamzásgá...

Babaprojekt közepén fogamzásgátlot szedjek a cisztámra? Na ne már!

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol a dokidban, miért nem váltasz? Valószínű ő szakemberként kicsit többet ért hozzá, mint az itt válaszolók, akik azt sem tudják, hogy milyen cisztád van. Ha mégsem jön össze a baba, mert mondjuk kialakul több cisztád is, akkor kit fogsz hibáztatni? Jó, ha tudod, hogy a ciszták kialakulását megelőzni nem lehet, azonban a szájon át szedhető, hormontartalmú fogamzásgátló tabletták alkalmazása csökkenti egyes jó- és rosszindulatú cisztatípusok előfordulási gyakoriságát. Vagyis valószínű a dokid egyrészt megelőzésként adná a gyógyszert, hogy ne alakuljon ki több ciszta. És egy hónap múlva dönt a későbbi kezelésről. Nekem is írt fel a doki lindinette-et, egy hónapig szedtem, a ciszta felszívódott, három hónappal később teherbe estem. A barátnőm ugyanígy kétségbe vonta a doki javaslatát, nem szedte a bogyót, teherbe esett így is, de a doki szerint valószínűleg a ciszta miatt nem termelődött elég hormon, hogy megmaradjon, és utrogestan ellenére is missed ab-ja lett. Akkor nem lenne értelmesebb dolog a dokira hallgatni, vagy ha nem bízol benne, másikhoz menni? Valószínű a dokidnak nem célja hogy ellehetetlenítse a babaprojektedet.
2010. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is kellet 1 hónapig,és elmúlt a ciszta.
2010. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két petefészkem tele van évek óta cisztával...sajnos semmilyen kezelés nem hatott..,DE büszkélkedhetek egy gyönyörűséges 3 hónapos kis fiucskával...tehát hajrá....bízz a dokidban ..esetleg kérdezz meg több szakembert erről...egyetértek az előttem szólóval...ez egyedi dolog,erre mi nem tudunk nagyon válaszolni..Sok sikert!!
2010. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Márpedig hormonális cisztákra protokollszerűen foggátlót adnak, így nagyon gyorsan eltűnik, nem kell sokáig szedned, ha nem akarod.
2010. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!