Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a nemvárt napja! Ez...

Ma van a nemvárt napja! Ez már esélytelen?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 4. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem esélytelen, hétfőn is csinálj egy tesztet, ha addig nem jön meg. Én is mára "nem várom".
2017. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Próbálj tesztelni még pár nap múlva, de szerintem két csík majd a következő hónapban lesz :(

Mire megjönne a menzesz, addigra már termelődnie kell a hormonnak amit nagy eséllyel ilyenkor már ki tudnak mutatni a tesztek.

Sajnálom :(

Drukkolok nagyon!!! Kitartást!

2017. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
:(
2017. márc. 4. 11:03
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem még késett 2 napot is és ugyanilyen volt a tesztem, meg is jött :(((((
2017. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ebbol meg barmi lehet, keshet is, megjohet 1 ora mulva is, vagy ket nap mulva pozitiv teszt is lehet. De ez eleg egyertelmu szerintem..
2017. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Arra egyértelmű,hogy megjön,utolsó válaszoló?
2017. márc. 4. 11:16
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha pontosan van/volt peteeresed ciklus kozepen (tehat ket hete), akkor valoszinuleg pozitiv lenne mar, ha terhes lennel.

Ha esetleg kesobb volt peteeresed, akkor meg lehetsz terhes, csak nem jelez meg a teszt.

En sokszor voltam mar tehes (hatszor, mert volt tobb vetelesem is), az ovulaciom mindig kozepidoben van es az elmaradt mensi napjan vagy azt koveto nap (tehat ket hetre ovu utan) mindig hatarozott pozitivat teszteltem.

Ha esetleg hajtott nagyon a kivancsisag es teszteltem elozo nap es negativ lett, akkor meg is jott a mensim.

De mondom, ez az en tapasztalatom es fixen kozepidos peteeressel.

2017. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

NEM, arra egyertelmu hogy ebbol meg barmelyik lehetoseg fennall, marmint ebbol a harombol!

Rengeteg no irja itt gyakorin hogy neki csak nemvart utan x nappal mutatta a teszt, szoval meg lehetsz terhes.

De lehet, hogy 1 ora mulva megjon.

Es lehet hogy par napot kesni fog.


Magyarul senki nem lat beled, mind3 eshetoseg egyforma eselyes!

2017. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem van még rá esély.Én pár nap késés után teszteltem negatívat,aztán megint pár nap múlva már pozitívat.
2017. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ó,pontos peteérésem sztem még sosem volt! :)

Az első gyermekem is "véletlen" lett.Igazából plusz 1-2 nap lehet!28-31 napra belefér,ez között szokott mozogni.Múlt hónapban 30,előtte 29 napra jött meg,elötter 28.

Ez most a 29.nap

2017. márc. 4. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!