Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye elég esélytelen, hogy...

Ugye elég esélytelen, hogy belé jutott, amikor elmentem?

Figyelt kérdés

Gumival csináltuk, mondta, hogy de vegyem azért majd ki így is, mikor már ott tartok. Oké, ki is vettem, a gumi végében volt minden, de ő akkor is észrevett "valamit" magán is meg rajtam is.. Hiába beszéltem, hogy ott van minden a gumiba, meg ki is húztam MIKÖZBEN GUMIVAL csináltuk, úgy telebeszélte a fejem, hogy szerinte kijött a gumibó, hogy kajak én is beparáztam.

A gumi sehol se volt lyukas és én csak a végében láttam anyagot, a peremén semmi sem volt.

Ez kb esélytelen, hogy itt valami belé jutott?


2017. febr. 18. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eselytelen, nyugi.
2017. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt lyukas az óvszer, és nem csúszott le rólad miközben akcióztatok akkor kb.esélytelen, hogy teherbe esett.

Szerintem inkább más testnedveket talált magán, nem spermát.

2017. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat az inkabb az o sajat huvelyvaladeka lehetett. Biztos nem ondo.
2017. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A saját hüvelyváladékát látta, ugyanúgy néz ki, mint az ondó. A gumi egy jó eszköz védekezésre, ha úgy használjátok, ahogyan rá van írva, akkor teljesen megbízható, nem kell kihúzni aktus közben.
2017. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát na ez az, hogy meglepődtem én is, mikor közölte, hogy húzzam majd ki, mert fél így is. De jó, belementem, mert nem akartam, hogy aggódjon, de én is ezt mondtam neki, hogy az a saját nedvessége vagy izzadtság vagy valami, de esélytelen, hogy kijött volna gumiból a cumó.
2017. febr. 18. 16:48
 6/9 A kérdező kommentje:
A vicc, hogy már rég megkellett volna jöjjön neki. Már napok óta. Erre azt mondja hányingere van, meg tegnap kezdett a melle érzékeny lenni meg dagadni.
2017. febr. 26. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit,nagyom nevetseges a baratnod,aki meg a szexhez is hulye,az ne szexeljen mar konyorgom. Nem kell kihuzni ha gumival csinaljatok,pont azert csinaljatok avval,hogy ne kelljen kihuzni. Az biztos hogy nem a sperma volt,hanem az o egyeb testnedvei. Es attol kesik neki,mert tul stresszeli magat foloslegesen.

Bennem kb fel eve,ha nem tobb bennem megy el a ferjem,en megsem esek teherbe,rohognek ha ilyeneknek ennyitol osszejonne.

2017. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én még mindig biztos vagyok a dologban, hogy ez esélytelen, de amiket bebeszél magának esküszöm lassan elhiteti velem is, hogy terhes.
2017. febr. 26. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen hamar terhes tünetek. A barátnőd szimplán idióta. Párommal nagyjából 250 gumit használtunk el, mielőtt fogamzásgátlóra váltottunk. Mindig belém élvezett sose húzta ki hamarabb (miért tenné, hiszen az egyik legjobb érzés?). Nem lettem terhes, nem is szakadt ki egy se. Aki annyira fél, mint a barátnőd, ne szexeljen.

20N

2017. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!