Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1000. Nemvárt előtt 6 nappal...

1000. Nemvárt előtt 6 nappal tudtunk csak együtt lenni. Esélytelen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy spontán peteérés, meg 14. nap...


Nekem ált. 27-30 naposak a ciklusaim, de nem tudtunk középidőben együtt lenni munka miatt :(


Van itt valaki aki esetleg mégis terhes lett?


2014. aug. 3. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá, de elég kicsi... Vard ki a nemvart napjat es utana tesztelj...
2014. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En ma 10+0 vagyok UH szerint, menstruacio szerint 12+2!!! Szoval akkor estem teherbe, amikor meg kellett volna jonnie. Minden lehetseges!!!
2014. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
uh azért tévedhet is...nekem egész terhesség alatt minden mérésnél más volt a fogantatás tippelt időszaka
2014. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért az uh az első 12 hétben nagyon nagy extremitásban tévedhet csak. Igazából a petezsák meg az embrió méreteiből nagyjából a 10. hétig szinte napra pontos adatot lehet kapni.
2014. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hjjaj, nehéz lesz így...ha nem jókor vagyunk együtt :(

2014. aug. 3. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Pontos ciklusom van, megis 21. Napon van peteeresem :) es a lanyom sem kozepidoben fogant hanem kesobb ;)
2014. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tévedett az UH, mert 7 hetesen még petezsák sem volt látható, 9 hetesen szívcső pulzálás. Szóval igazolt a későbbi megtermékenyülés, pláne hogy mivel kombinált szűrésre akartam menni mindig, emiatt írom, hogy mikor vagyunk együtt a férjemmel, ne nevessetek légyszi. :-) . A ciklusom 12. és 27.napján voltunk együtt, úgyhogy biztos hogy akkor estem teherbe, amikor meg kellett volna jönnie.
2014. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


Holnap kellene (nem) megjönnie, ma már barnáztam egy picit. Aztán abba is maradt. Ma 11 napja, hogy együtt voltunk...

Szerintem ennyi volt ez a hónap is... :(

2014. aug. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!