Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leghosszabb ideig tartó...

Leghosszabb ideig tartó Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdán kellene megjönnie viszont tegnap tegnapelőtt pecsételő inkább WC papíron látszott "takony szerű" hol rózsaszínes hol barnás folyás. Ez két nap. Ma inkább rózsaszines nagyon kevés WC papíron látható van, ez a harmadik nap.... ezért egyre kevésbé hiszem hogy ez nég terhesség lehet. Volt valakinek több napig tartó vérezgetése amiből baba lett?
2017. márc. 4. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A több napig tartó vérezgetés szerintem nem jó jel. Várd ki az esedékes menzesz napját és akkor tesztelj. Ha utána is késik, de az első negatív lett, akkor pár napra rá is tesztelj. Elvileg 2 naponta duplázódik a HCG szint. Sok sikert!
2017. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megjött egyébként úgyhogy a hosszabb verezgetés barnázás stb tényleg nem biztató jelek úgy érzem történt valami és ez inkább a vetélés folyamata volt. Van már két gyerekem tudom milyen volt a Beágyazódás es a szerintem terhes vagyok érzés ezért gondolom hogy valaki ténykedett bent de nem maradt velünk .....::
2017. márc. 11. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!