Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6nap múlva nem várom! Szerinte...

Peppuh kérdése:

6nap múlva nem várom! Szerintetek?

Figyelt kérdés
6nap múlva nem várom 29-30 naposak a ciklusaim! Kb 2napja egyfolytában fáj a fejem hogy aludni is nehezen tudok.. a gyomrom az iszonyatosan rossz,mintha savam lenne és ez által mintha kicsit hányingerem lenne,nemis tudom hogyan írjam le.. Tegnap előtt este miután wc-n voltam és megtöröltem magam ilyen fehéres krémes állagú akármi volt a wc papiron..aztán másnap reggel is és egész nap egy kicsi..menzi előtt általában már peteérés utàntòl tök száraz szoktam lenni..érzékeny a mellem is már,de az menzi előtt mindig is érzékeny volt.. Az lehetséges hogy a fejfájást a hormonok okozhatják? Nem akarom magam bele élni semmibe,mert 9.próbálkozós hónapba vagyunk..az első pár hónapba kerestem a jeleket nagyon,és volt hogy bebeszéltem magamnak a tüneteket aminek semmi értelme nem volt mert sikertelen hónapokat zártunk vele..így most már csak reménykedem hogy talán ennyi idő után sikerül végre.. nagyon boldogok lennénk a párommal! Valaki valami tapasztalat vagy vélemény? :) köszönöm előre is :)
2017. márc. 6. 07:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nagyon korai még tüneteknek! Épp csak a beágyazódás elején tarthatsz ha sikerült. Nekem most ha minden igaz másfél év után sikerült halvány pozitívat tesztelnem ez az első olyan hónap volt mikor 2 naponta voltunk együtt mensi elmaradásától a köv kezdetéig. Szóval jánlom ezt a módszert. A fejem 2nappal a nemvár előtte fájt, akkor kezdtem megkívánni a savanyú ibot amit nem szeretek és a nemvárt reggelén émelyegtem egy kicsit. A hasam derekam azóta is úgy fáj mintha megjönne, habár.ugye.még megjöhet ;(
2017. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Most allunk at telbol nyarba, a fel orszagnak faj a feje :) Ez nem tunet...

Hat nappal verzes elott meg be sem agyazodott, nem termelodott meg "terheshormon" szoval ez meg bekepzeles.

De ettol fuggetlenul lehetsz terhes, vard meg a nemvart napjat, inkabb masnapot, ha kesik, teszt.

2017. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszii a gyors választ szorítok neked hogy maradjon a babó :) :) egyébként bocsi a kifejezésért de kicsit mintha (szeles lennék) folyton szellentenem kell..mi peteérés körül voltunk együtt, 2naponta az 3alkalom volt és utána 3naponta :) én reménykedem..egyébként pisilni is elég sokat járok..de szerintem csak sokat ihatok vagy nemtudom...
2017. márc. 6. 07:49
 4/22 anonim ***** válasza:
Azt mondanám mint az előzők. Bár nekem most úgy sikerült, hogy az uh alapján mensi utolsó napján volt a beágyazódás, ami eddig úgy tudtam nem lehetséges. Volt meglepetés amikor pozi lett a teszt, mert a stessz miatt együtt se voltam a menszesz utan a párommal :D (meg mással se). Keress valamit ami leköt 10 napig annyira hogy ne a jeleket keresd. Aztán kívánok neked egy szép erős pozitív tesztet. :)
2017. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Te most is nagyon keresed magadon a jeleket, pedig semmi értelme nincsen. Nem lehet ilyan korán tünet, mert nincs még hcg a szervezetedben, ami okozná.
2017. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Az nem fordult meg a fejedben hogy mivan ha hamarabb volt pè-m ? Nekem is most fordult meg a fejemben..Nem kizárt az sem bár a hasszurka köztes időben volt..Nem kell rögtön úgymond lehülyézni az embert csak mert kíváncsi és megvan ilyedve..fordított esetben neked hogy esne? Elhiszem hogy ez a véleményed de szebben is közölhetnéd..kíváncsi vagyok,mert iszonyat sokat csalódtam már és nem akarok újabb sikertelen hónapot!! Bocsi ha durva voltam ...
2017. márc. 6. 08:03
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt egyáltalán nekem írtad? Teljesen kulturáltan fogalmaztam meg a véleményemet. Minden második kérdés ez a baromság itt, hogy terhes vagyok-e aktus után 1 nappal. Baromi unalmas. Egy értelmes felnőtt nőnek ezt tudnia kellene (hogy mensi előtt 6 nappal az égvilágon senki nem tudja terhes-e, tünet pedig nincsen) és nem leírnia ide a fingásátol, a hüvely folyásáig minden tünetét, aüinek semmi köze a terhességhez! Egyszerűen gusztustalan.

A "meg van ijedve" pedig pontos j-vel írandó.

2017. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nezd, teny es valo, ha valaki rettenetesen varja a babat (en is igy voltam) minden ciklusban uj tunetet vesz eszre nemvart elott amitmeg addig sosem, plusz tunetnek gondolja meg a hajtoredezest is :) Nem szabad. Annal magadabbrol lehet esni amikor megjon.


En akkor lettem terhes pont amikor minden ugyanolyan volt, mintha megjonne. Ha mar kesik, akkor tesztelj!

Csak ma reggel 4 (!) negativ tesztet raktak fel ide nemvart ELOTT....az is ertelmetlen. Kivanok ket csikot neked is, de okosan allj hozza, ne ketsegbeesetten!

2017. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Figyelj ha van tünet van pozi teszt is, ha nincs akkor nincs. Ne görcsölj ennyire rá mert nem lesz értelme! Csak ártasz. Ha nem sikerült majd a kövi fog...Attól hogy izgulsz, még nem leszel terhes! Sőt nem is a teszt eredménytől függ, tehát nem kell félni tőle. A kisfiam 2évig készült és akkor sikerült mikor esélyem sem volt ezzel foglalkozni! Ráadásul majd egy hónap együttlét kimaradt, végül is nászutas baba lett. Nyugi, jön mikor kell! (Első voltam)
2017. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem hulyezett le. De te magad irod az utolso soraidban, hogy keresgelted a jeleket, bebeszelted stb. Most is ezt teszed.

Tesztelni felesleges, akkor kell, ha min. 4-5 napja kesik.

2017. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!