Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb egy hete késik, tesztek...

Kb egy hete késik, tesztek negativak. Létezik, hogy feltételezett ovu után 3 héttel nem mutat a teszt semmit, de mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, már van két nagy gyerekem, de most másik apától lenne. (ha ennek van jelentősége, meg hogy huszonéves korom óta nem késett ennyit) Vélemények?
2017. márc. 7. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi miatt késhet. 3 hét után már kimutatja a teszt, igazából 2 után is. Ha később sikerült be a baba, akkor még nem. De erre szerintem kicsi az esély.
2017. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, hisz az első kettőnél egyértelmű pozitiv volt a teszt. De sok olyat olvasni, hogy 5-6-7 hetesen lett először pozitiv...és ilyenkor már mindenbe kapaszkodik az ember.
2017. márc. 7. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ovu után 2 héttel max 3 kimutatja a teszt. Az, hogy van akinek 5-6 héttel később mutatta, az azért van, mert nem tesztelt tovább, csak végül mikor megint nem jött meg újra tesztelt.... lehet, hogy 2hét +1 nap után már pozi lett volna neki :)


És hidd el nincsenek olyan sokan sőt igazi ritkásag. Csak azért gondolod soknak, mert csak az ilyen emberek teszik fel a kérdést. Akinek normálisan minden stimmel azok nem kérdeznek, pedig ők a sokkal nagyobb % :)


Szerintem más gond lesz, de ha bizonytalan vagy hcg vérvétel a legbiztosabb utána doki :)


Nyilván míg nem jön meg van remény, az is lehet volt még egy ovud nem várt előtt bár, ha abból sikerült volna, akkor még megjött volna a mensi...


Azért drukkolok :)

2017. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Holnap megyek orvoshoz. Már én sem hiszem, hogy sikerült volna, de kell, hogy tudjam miért késik, vagy hogyan tovább hisz már 39. napon vagyok és ez biztos nem normális.
2017. márc. 8. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kiderült az ok? Jelenleg ugyanebben a helyzetben vagyok. 38. nap és se menzesz se két csík.
2017. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!