Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 6+3 napos terhes és...

Ma vagyok 6+3 napos terhes és sárgás barnás színű enyhe folyásom van nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok rémülve :( kinek mi a tapasztalata? A dokim azt momdta hogy ha erősödik akkor mennyek be :( mit csináljak? Mi lehet ez?
2017. márc. 7. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennek mert lehet hematoma is ami kimoshatja a picit... Egy ismerősöm most 2hete ezert fekszik kórházba hogy elmúljon neki....
2017. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nekem is, csak én nem itt irogattam hanem üentem az ügyeletre!

Kaptam progi pótlást, és a hematómára rutascorbint...fekvés. Nemsokára 3éves lesz ;)

2017. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megyek az ügyeletre
2017. márc. 7. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
mit mondtak az ugyeleten ?
2017. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt monta az ügyeletes orvos hogy nincs semmi gond sokat kell pihennem de amúgy minden rendben van
2017. márc. 7. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor orvendek !!
2017. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!