Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni afelől,...

Szeretnék érdeklődni afelől, hogy február 25-én beteg kellet volna legyek de nem lettem az hanem kb egy hete van egy enyhébb barna fojásom és már vagy 4 tesztet is csináltam de mind negativ mi oka lehet ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
És az is van, hogy február 14-én kijöttem Hollandiába dolgozni a férjemmel és amúgyis védekeztünk.
2017. márc. 9. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi? Beteg kellett volna legyél? Miért? Vagy honnan veszed ezt? ..
2017. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amugy hirtelen fogyas, stressz, tul sok fizikai megertetes okozhatja ss meg sorolhatnam. Nemtudom sokan miért gondolnak terhességre, ha barnáznak.:)
2017. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg kellet volna jöjön a menzeszem de csak egy keves barna fojasom volt es februar 25-tol varom mar hogy meg kelett volna jojon de viszont mar barna fojas sincs
2017. márc. 9. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyas!!! Ly.


Stressz, hormonzavar, barmi.

2017. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

FoLYas, keLL


Barmitol keshet. Ennek mi koze Hollandiahoz ?

2017. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban én is azt hittem, h kimaradt, mert csak barnáztam egy hétig, ráadásul sokkal hamarabb, mint kellett volna, azt hittem, hogy hóközi. Azóta sem jött meg. Szerintem nekem az volt egy menstruáció. Sok stressz ért, szerintem az okozhatta.
2017. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!