Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majus 6-ikan kellet volna...

Majus 6-ikan kellet volna megjonnie, de akkor ejjel nagyon fajt az alhasam (sokkal erosebben mint szokott), azota se jott meg. Lehetek terhes? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Védekeztél?
2010. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy nem pontosan jön meg, de tök jó, hogy semmit nem írsz, védekeztél-e, fogamzásgátlót szedsz-e? Szerintem ilyenkor már lehet tesztet venni.
2010. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
vehetsz tesztet. mivel védekeztetek? gyógyszernél elvileg nem gáz, ha egy vérzés kimarad, csak a következő levél előtt ki kell zárni a terhességet. ezesetben tesztelj. ha továbbra is késik és nem gyógyszert szedsz, akkor még egy teszt egy hét múlva. ha megint semmi elmész dokihoz...
2010. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
megszakitas...
2010. máj. 10. 17:02
 5/20 anonim válasza:
43%
megszakítás... fasza, basszus komolyan mondom ez már fáj, én nem szoktam ide irogatni csak olvasom h kik mit csinálnak de ezt mindennap olvasom h "ha megszakításos módszert választjuk akkor lehetek terhes?" igen lehetsz... fájdalom komolyan ami itt megy..
2010. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik ne nezd draga
2010. máj. 10. 17:27
 7/20 anonim válasza:
21%

chh.tartsd meg a gyereket..és menj el szülni 16évesen. mint anyádék :)

gratulálok.

2010. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

honnan szeded hogy 16 vagyok? es anyamhoz mi kozod? 23 vagyok es nem tervezunk babat de ha becsuszik az se gond...


anyira eloiteletesek vagytok ... :(

2010. máj. 10. 17:42
 9/20 anonim válasza:
37%

17:14 voltam

nézd sztem az olvasók 99%a így vélekedik mint én és engem ne drágázzál le légyszives:) örülj neki hogy írtam egyáltalán meg a többiek irnak.. neharagudjál de ha már olyan aranyosan lefeküdtél a pasiddal akkor talán annyit tudnod kéne h mivel járnak az ilyen kis "próbálkozásaid" gondolkoztál volna el amikor megcisnáltad ennyi..

2010. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
63%

megszakítással?

arra nem gondolsz hogy az előváladékban is van sperma..

szóval szerintem menj el dokihoz

2010. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!