Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majus 6-ikan kellet volna...

Majus 6-ikan kellet volna megjonnie, de akkor ejjel nagyon fajt az alhasam (sokkal erosebben mint szokott), azota se jott meg. Lehetek terhes? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 16:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a kerdesre valaszolj, ha nincs hasznos valaszod inkabb ne irj
2010. máj. 10. 18:39
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia

Akkor olvasd el nekem is 1 hete késik, védekeztünk gumival, mint mindig: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a válaszokat, és komolyan mondom, nem értelek benneteket! Számomra teljesen egyértelmű, amit a kérdező írt, azért védekeztek megszakítással, mert nem gond, hogyha becsúszik a baba! Ahelyett, hogy normális választ adtatok volna neki, azonnal leordítottátok a haját. Nagyon rosszindulatúak vagytok! Komolyan mondom, az eszem megáll.

Kérdező, ha 6-a óta nem jött meg, akkor ha terhes vagy, a nap bármely szakában kimutatja, bármilyen teszt. Ne foglalkozz a rosszindulatú, kioktató válaszokkal, inkább menj, és vegyél egy tesztet.

2010. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért fájt mert akkor ágyazódott be, szerintem már biztosan kimutatja a teszt.:)
2010. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

szerintem is tesztelj

TE FAS..OPO K..VA NEM TUDOM MIT POFÁZOL MI AZ H TÉGED NE DRÁGÁZZON LE KI VAGY TE SZÁLLJ MÁR MAGADBA NEM ÉRTEM HIHETETLEN H LÉTEZZEN EKKORA RIBANC VALOSZINÜLEG TE VAGY 16 ÉVES NEM MINDENKI AKKORA TAPLO MINT TE.EZ EGY ILYEN OLDAL B..MEG KÉRDEZNEK AMIT NEM TUDNAK

TE KÖ..ÖG

2010. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

utolsó ott a pont...

Vegyél teszted kedves kérdező, már a leggyengébbnek is ki kell mutatnia, ha babát vársz.

Kivánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd....

2010. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Koszonom
2010. máj. 12. 18:19
 18/20 A kérdező kommentje:
Ma delutan akartam venni tesztet de szerencsere megjott. :)
2010. máj. 13. 14:45
 19/20 anonim válasza:

kab_be a fa_szomat megszakítással baszni he még, én 16 éves fejjel is védekezek nem ugy mint egyesek

legyél csak terhes akkor majd megfontolod 100szor h megszakítod vagy gumizol

2010. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Te megis mi kozod van hozza hogy mit csinalok? Amugy szerintem teged az ordog se basszna meg nem hogy egy fiu...
2010. jún. 11. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!