Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm után 1 nappal...

Menstruációm után 1 nappal lefeküdtünk mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem bennem élvezett el..
2017. márc. 9. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
50%
2017. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztek akkor mindig van rá esély.
2017. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
nagyon kevés. de az ilyen megbízhatatlan módszert csak akkor használjátok, ha nem lenne gond egy baba. ne játszatok egy ártatlan gyerek életével!
2017. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mert az időpont sem jó hozzá és a megszakításos módszer is rontja a teherbeesés esélyét. De azért mondjuk gumival sokkal biztonságosabb lett volna.
2017. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

#4-es. Nem megszakitásos volt, hanem telibe ment.

Kérdező: esély mindig van, de persze vannak napok amikor kevesebb. Mivel nem ismerem a ciklusodat, így az esélyeket sem tudom. Egy barátnőmnek pl olyan rövid a ciklusa, hogy menzesz után pár nappal ( a ciklusa 6-7 napján van peteérése), nekem pedig 15 nap. Ez mindenkinél már. Ha közel voltál peteéréshez nagyobb az esély, mintha nem

2017. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5 csak egy mondatot írt a kérdező, azért azt elolvashattad volna.
2017. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

#5 valójában felesleges ezen viatatkozni. A megszakításos nem védekezés. Attól még hogy nem megy bele van esély a terhességre.


Kérdező! Ha csak nem mindegy hogy lesz e gyerek ilyet ne csináljatok. Egy pár éve történt amikor 17 évesen az évfolyamomba 2 csaj is terhes lett mert megszakítással "védekeztek" aztán egyik sem értette hogy miért hisz nem ment beléjük.

2017. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első kettő fél időben fogant.

Most lett a harmadikkal pozi a tesztem ,úgy,hogy csak mensi után voltunk együtt kétszer,mert utána lett időpont a lábmütétemre és védekeztünk gumival .

2017. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
7-es, könyörgöm, csak ennyit írt le: "nem bennem élvezett el", tehát megszakítással védekeztek. Nem tudom miért kell itt minden ilyen kérdés alá leírni, hogy a megszakítás nem védekezés, ez hülyeség, a megszakítás védekezés, csak nem hatékony. A naptár módszer is védekezés csak az még a megszakításnál is kevésbé hatékony. A normál szex pearl indexe: 85, a megszakításé: 35. Van különbség! De a tabletta pearl indexe 1 alatt van, tehát sokkal nagyobb biztonságot ad.
2017. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 egy olyannak aki nem akar gyereket az a 35% is sok . Arra akartam rávilágítani hogy felesleges veszekednije az 5ös&6os válaszolóknak mert mimdegy hogy belement vagy sem,a terhesség lehetősége fönn áll főleg ha többször is vagy rendszeresen eljátszák ezt. És szerintem fontos hogy papolunk neki erről meg a sok tininek aki idejár mert sajnos sokan próbálgatják a szerencséjüket. És főleg a fiatalok teszik ezt akiknek a barátjuk vagy a barátnőik előadják hogy a megszakításos védekezés biztonságos. Persze ha érettek vagytok egy gyerekre és úgy vagytok vele hogy ha jön akkor jön ha nem akkor nem, na ekkor lehet megszakítással kísérletezgetni.
2017. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!