Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha nem rendszeres a...

Hogyha nem rendszeres a menstruációm aattol ugyan ugy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy eve vagyok a barátommal.. Es lehet hogy elment bennem.. De a menstruációm ugy van hogy van hogy 2 hónap után jön meg van mikor 3 hónap utan jon meg. Es nem tudom hogy így mennyi az esély a teherbe esesnek. 17L

2017. márc. 9. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Matematikailag 50%, vagy igen/vagy nem. Viszont egyreszt nem artana orvoshoz fordulni, masreszt meg vedekezni!!! Mert Aztan majd vagy abortusz miatt sirhatsz, vagy azert, mert fiatalon szulnod kellett.
2017. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyan úgy"

Ugyanúgy.


A különbség az, hogy nem tudod, mikor leszel terhes... és tudod, létezik ún. "fogamzásgátlás".

Na, nálad a tablettát nehéz elkezdeni, mert nem tudod, mikor kell.


Ha már a kategóriát se találod, ahol ezt kérdezni kellett volna, elég reménytelennek látom a helyzeted.

2017. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj 3 hét múlva, addig biztosat fog mutatni a teszt. És vizsgáltasd ki magad, miért ilyen hosszú a ciklusod. Terhes lehetsz, ovuláció akármikor lehet. Ezért kell megfelelően védekezni. Mondjuk én nem szednék fogamzásgátlót amíg azt se tudom mi bajom van, se ha az óvszer nem opció, akkor inkább a gyógyszer, mint a nem kívánt terhesség.
2017. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "lehet hogy elment bennem"?! Olyan nincs,most vagy elment vagy nem. Es ne szexelj,ha ennyire szeszelyes a minzid,es foleg ne hagyd hogy "beledelvezgessenek"persze azt is csak felteteles monban irom,mert te szegeny meg azt sem tudod. Gyogyszert azt ne szedj,menj el orvoshoz es vizsgaltasd ki magad,egyebkent az ovszer meg jo megoldas,ha valakinek van egy kis esze,es tudja hasznalni is.
2017. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*menzid

Modban

2017. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz,miért zárná ki?
2017. márc. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!