Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, ugyan...

5 hetes terhes vagyok, ugyan még nem voltam dokinál (be vagyok jelentkezve), de már több tünet is jelentkezett. Ez normális vagy csak az agyam játszik velem?

Figyelt kérdés
Hányinger, émelygés, étvágytalanság, néha gyomorfájdalom, és ami a legrosszabb, nem tudok aludni, és túl stresszes vagyok, magamhoz képest is. Mennyire normális, illetve megszokott ez? Másnál is előfordultak hasonlók? Mit tudok tenni legalább az enyhítésükért? A magne b6 jó hatással van az idegekre, merjem elkezdeni szedni, mielőtt beszéltem volna a dokival?

2016. szept. 28. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

8-9

Hetesen erdemes dokihoz menni. Magnezium az csak vitamin, nem kell

orvosi engedely hozza, es meg amugy sincs osszekottetesben a baba veled, akarmit is szedsz.

Igen, a tunetek normalisak, a hormonok okozzak.

2016. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
#1, ennyi hülyeséget összehordani... a magnézium nem vitamin, hanem ásványi anyag és nem a babának kell, ahogy a terhesvitaminok sem, hanem az anyának. A magnézium igenis segíthet a stresszes, ideges állapoton, mert hat az idegrendszerre. Emellett megelőzi, csökkenti a méh görcsölését is. Az én dokim 2400 mg magnézium-citrátot ír fel minden kismamának automatikusan a görcsök megelőzősére és az idegrendszer támogatására. Nyugodtan beszedhet a kérdező is napi pár szem magne b6-ot, jót fog tenni neki.
2016. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 5 hetes vagyok, ugyanezekkel a tünetekkel! Ilyenkor már teljesen normális, hogy tüneteid vannak, mivel a hormonok felborítják a tested normál, megszokott működését! :) Ezen ne aggódj!

Én is elkezdtem szedni a magne B6-ot a türelmetlenségem és az ingerlékenységem miatt! Napi 4 szemet szedek, reggel és délben 1-1, este pedig 2. :) Nyugodtan kezd el Te is, segíteni fog! :)

És tényleg ne aggódj, normálisak, természetesek a tüneteid nem csak az agyad játszik veled! :)

2016. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Képzeld, tudom hogy mi a magnézium egészségügyi főiskolai diplomám van. Az hogy nincs összeköttetésben a baba az anyával, ugy értem hogy még akármit is bevehet a baba akkor sem kap belőle.


Énennyi idősen erős antibiotikumot szedtem fertőzés miatt a baba ilyenkor még nincs összeköttetésben az anyai vérkeringéssel. És igen tudom hogy a magnézium mire való köszi, és igen kérdező mint ahogy írtam bevehetsz nyugodtan.

2016. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ketteskének ment az előző
2016. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!