Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhéten kedden kellene...

Jövőhéten kedden kellene megjönnie, de már lassan egy hete pecsételő vérzésem van, néha petefészek körüli fájdalommal. Mitől lehet ez? Esetleg baba? Akkor mikor csináljak tesztet? Vagy valami hormon probléma?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sokkal inkább hormonprobléma, mint baba. Nekem pecsételős ciklusból sosem lett baba, alacsony volt a progeszteronom, attól pecsételtem. Egy hetes pecsételést nem okoz a beágyazódás, az max. 1-2 nap, de nagyon ritka, hogy egyáltalán okozzon bármilyen pecsételést. Hétfőn, vagy kedden tesztelj, mert a pecsételés ellenére pozi a teszt, azonnal progeszeronpótlás kell.
2017. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy baba. Ahogy az első is írja.

De ha nem jön meg jövőhéten kedden, tesztelj.

2017. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy baba. Mivel fáj is, el kéne menni dokihoz sürgősen.
2017. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is ugy vagyok , veteles utan jovo heten kellene megjojjon a mensturaciom szerdan , egy par napja pecsetelek , nem tudom mit jelent , de ezelotti terhessegemkor is pecseteltem !
2017. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vetelest ne hasonlits olyanhoz akinek nem volt, annal is inkabb mert az osszezavarhatja a ciklust. A kerdezonel valami tenyleg nem oke en elmennek orvoshoz hogy nezze meg.
2017. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!