Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? Mi...

Szerintetek terhes vagyok? Mi lehet a probléma? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Folyamatosan 2 heten keresztul minden nap a bal petefeszkem nyilalt es fajt, azutan felvaltva hol a jobb hol megint a bal. Ez mostanaig tart. Ezalatt fajt nagyon az alhasam is es feljebb a hasamnal, hasmenesem is volt minden nap, de nagyon nehezen jott, (meg sosem volt ilyen), hasmenesem volt, de mintha szekrekedesesen( alig tudtam konnyiteni magamon..). Kicsit utana olvatam hogy mitol lehet es aggodva lattam, hogy terhessegnel lehet ilyet tapasztalni. Fel is voltam puffadva. Most mar(a napokban)szerencsere enyhult a fajdalom neha a bal, (neha a jobb nyilal nagyon enyhen.)Es mar hasmenes sincs. Anya azt mondta szerinte a stressztol van, bar ha stresszelek, inkabb attol, hogy terhesseg all a hatterben. Mar azota 2x teszteltem es mind a ketto azonnal negativ lett. Most vagyok ugy a kozepidoben (meg kb 11 nap es elvileg megjon) de eddig rendesen megjott minden honapban ugyan akkor amikor szokott. Holnap reggel meg tesztelek egyet. Valaki tapasztalt mar ehhez hasonlokat? Lehetseges, hogy terhes vagyok, csak alnegativat teszteltem? Vagy csak valami virus, ami mar elmuloban van? Szerintetek mi lehet az oka? (Gondoltam meg az IBS-re es a petefeszekgyulladasra is.) 19L

2014. nov. 30. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Szia! Petefészek-gyulladás (kismedencei gyulladás) tünetei. Menj el nőgyógyászhoz.
2014. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom!!!
2014. nov. 30. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem jön meg akkor érdemes tesztelni de inkább orvoshoz menj el
2014. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!