Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e ha óvszerrel...

Terhes lehetek-e ha óvszerrel védekeztünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a párommal minap szeretkeztünk, és óvszerrel védekezünk. A petting résznél hozzádörzsölte a péniszét a vaginámhoz de már nagyon be voltunk gerjedve, ekkor gumit felhúztuk és elveztük egymást.

Csak közben egyszer, kétszer a heves szex közben a pénisze kicsúszott a vaginámból és tovább izgatott a csiklónál ahol a legelején ezt gumi nélkül tette, majd vissza a hüvelybe.

A kérdésem az lenne hogy a petting során lefolytatott dörzsölés alatt kerülhetett-e előváladék a csiklómhoz, és így később a gumira majd így be a hüvelybe.

Tudom hogy ennek minimális az esélye de érdekelne hogy Ti olvasók erről hogy vélekedtek.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. márc. 10. 21:55
 1/4 RRR ***** válasza:
100%
Szerintem nem ,meg az óvszer is kezelve van spermaölő löttyel!
2017. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden a partneredtől függ.



Van akinek van előváladéka, van akinek nincs. Egyik exem szinte mindig gumi nélkül szexelt, orál is mindig volt és soha egy csepp előváladék nem volt. Ha a pasinak folyik vagy van akkor lehet benne sperma, de kevés az esély a teherbeesésre. Gondolj ara hogy sokan gyereket akarnak és hónapok kellenek amíg teherbe esik a nő.

2017. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ellenőriztétek az aktus után a gumit vízzel hogy nem lyukas?

Én addig sose voltam nyugodt.

2017. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell ellenőrizgetni az óvszert ilyen abnormális módszerekkel, mint pl. a víz, látszik rajta ha kiszakad, mert olyankor szét is hasad, így van megtervezve.

Nem hiszem, hogy így teherbe lehetne esni, ahogy leírtad, de nem értem, hogy amikor kivette, levette az óvszert, majd újat tett fel, vagy hogyan csinálta. Ha gumi nélkül betette, akkor már sokkal nagyobb az esélye egy esetleges teherbeesésnek.

2017. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!