Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? 4 napja történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj? 4 napja történt egy kis baleset. A szokásos módon odafigyeltünk és óvszerrel védekeztünk a párommal de amikor ellenőrizni akartuk, hogy minden rendben e 2-3 húzás után észrevettük, hogy lyukas az óvszer.

Figyelt kérdés
Pont erre a napra vártam a menstruációm, ami előtte való hónapban is késett 2 hetet de akkor nem voltunk együtt.Egyébként nem volt kifolyva,nem volt kevesebb mint szokott de aggódtunk igy rá 10 órára bevettem egy postinor 2 tablettát majd 12 óra múlva a másodikat.Történt valakivel hasonló van miért aggódnom?
2016. máj. 23. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Velem még nem történt ilyesmi, de én úgy voltam mindig ezzel a témával, hogy én olyanokkal szexeltem, akiknél ha véletlenül gyerek is lesz azt is vállalom, mert szerelmes voltam beléjük!


Olyannal meg soha nem csináltam, akibe nem voltam szerelmes... ...akkor ott volt a kezem! :-)


Semmi sem kötelező!

2016. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt nem ezzel van a gond,de még fiatalok vagyunk nem szeretnénk
2016. máj. 23. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is nagyon dicseretes,hogy felelossegteljesen gondolkoztok es vedekeztetek. Es meg vettel be esemenyutanit is eleg koran az aktus utan.Szoval szerintem nem lesz baj. En nem hasznaltam esemenyutani tabit soha csak par ismerosom.Szoval csak roluk tudok nyilatkozni: nekik bevalt. Nem lett baby belole. Nyugi.
2016. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!