Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefekudtunk, mindig védekezünk...

Lefekudtunk, mindig védekezünk gumival (semmi baja) de 1x a legelejen betette minimálisan simán.2mpre kb. aztmondta nem lehet belőle baj. úgy éreztem hogy meg fog jönni (tegnap kellett volna) de nem és most nem is gorcsolok. Ugye nem terhesség?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Te nem védekeztél, akkor mit vársz?! Majd kiderül.
2017. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szóval nem védekeztetek.

Nyilván lehetsz terhes, ez már csak ilyen. Jóval kisebb eséllyel, mintha benned ment volna el, de az előváladékban is van spermium, ha kevés is s az esélyek megvannak.


Akkor vágtam volna ki az idiótát, amikor be akarta volna tenni s még baromságokat is beszélt mellé... Bocs, nem ismerem a srácot, ugyebár, de az ilyenektől mindig kinyílik a bicska a zsebemben. Túl sok lány teherbe esett már ilyenektől...

2017. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Lehetsz terhes. Ne higyj nekik, hogy "nem lehet baj belőle", baj nem is, maximum egy gyerek. Az előváladék is tartalmazhat spermát. Tesztelj, és okosabb leszel.


Az előttem szólók, már mindent leírtak.

2017. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne nagyon csinálj ilyeneket, mert veszélyes, de rengeten csinálták már, én is és nem lettem így terhes, nagyon kicsi esélye van. A ciklusod hányadik napján történt kb.?
2017. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Kicsi az esély, de azért van.

De magyarázzatok már el, most komolyan annak mi értelme van, hogy 2 mp-re beteszi anélkül?

2017. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 mp is elég hozzá
2017. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
12:46 a 18.napon de elvileg elovalladek nem volt..Idàig úgy éreztem hogy még fog jönni de nem jött..Az elmúlt hetekben sokat idegeskedtem..Lehet az is baj..
2017. márc. 11. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg...:)

És azt honnan tudjátok?

Színtelen, szagtalan (keveredve a hüvelyváladékoddal végképp nem észlelhető) és a fiúkád nem érzi, hogy mikor távozik.


Na így esnek teherbe "óvszer mellett"! Az óvszer mellettük, miközben szexelnek.

2017. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

A legszebb ebben a dologban, hogy te el is hiszed amiket neked mondd, csak hogy megnyugodj! Csak aztan nehogy meglepetes legyen a pozitiv teszt. Az hogy jott-e elovaladek nem fogja erezni. Es ahogy irjak, pont nem fogsz rajonni, ami mar osszevan keveredve a huvelyvaladekoddal.

Amig nem tudod hogy mitol lehet teherbe esni, addig javaslom nyugodtan, hogy ne elj nemi eletet. Vagy pedig keszulj hogy hamarosan gyerekgyaros leszel.

2017. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért 18 ciklusnapon simán összejöhet a terhesség és valóban nem lehet látni a spermát, mert nagyon kevés is elegendő belőle. De azért, ne parázz annyira, kicsit késik az normális is lehet, illetve tesztet már tudsz csinálni holnap reggel is akár. Terhesség meg nem jön össze általában olyan könnyen, akkor sem ha normálisan szexel valaki.
2017. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!