Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? (lent)

Terhes vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
Ha csütörtökön együtt voltunk és ma megjött az azt jelenti hogy nem lettem terhes?

#menstruáció #szex #terhesség #teherbeesés #szex után 2 nappal jött meg
2017. márc. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szinte 99%, hogy nem lettél terhes. Az együttlét akkor nem is középidőben volt, amikor a legnagyobb az esély a fogantatásra.
2017. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A csütörtöki együttlétböl böven lehetsz terhes, mert kb most lehetne a megtermékenyülés, és még kb 10-14 nap, mire beágyazódik - és akkor már ott lesz a nagyon friss, optimális új méhnyálkahártya.
2017. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha megjott akkor miert lennel terhes? Nem is ertem a kerdest.
2017. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harom het mulva kiderul. Lehetsz terhes. Ha nem tervezed, mindig vedekezni kell.
2017. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia en szeptember 20 adikan voltam egyutt a parommal szeptember 27 en,megjott a mensesem nem is gondoltam ra hogy terhes lennék most 6 honapos terhes vagyok a kislànyommal

Ugyhogy bármi lehetséges

2017. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

ma 14:40-es: Ha két-három nappal az aktus után megjön, attól még böven lehet terhességröl szó. Ugyanis a mostani menzesz a már meglévö, régi méhnyálka leválása, aminek semmi köze a két nappal elötti aktusból keletkezö terhességhet.

Úgyanis a szex során a spermiumok áthaladnak a méhen, és a petevetezöben találkozhatnak egy érett petesejttel - és ott megtörténhet a megtermékenyítés. Ettöl kezdve kb két hét, mire eljut a méhbe, és beágyazódik az idöközben felépült újy méhnyálkahártyába!

2017. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!