Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye hogy igy...

Mennyi az eselye hogy igy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A menstruaciom utolso napjan amikor mar szinte el is mult a parommal szexeltunk de nem vedekeztunk. a vegen belem ment hiaba mondtam neki hogy ne. azt tudni kell hogy az egyik petevezetom be van gyulladva. tudom hogy van ra esely de arra vagyok kivancsi hogy mennyi. negativok kimeljenek nem kioktatst szeretnek.

18/L



2017. márc. 11. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsen pontos százalékos adat, hogy mennyi az esély, de szerintem ezt te is tudod. Kevesebb, mint a ciklusod közepén, de van rá esély bőven így is.
2017. márc. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi az esély rá. Azért ha meg nem csúsztal ki az időből vegyél esemény utáni tablettat
2017. márc. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy a ciklus 5. napján keletkeztek az ikreim...
2017. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod bunkó, Te pedig buta vagy. Ez nem kioktatás, csupán tények.

Lehetsz terhes.

2017. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Aki nem védekezik, az lehet terhes, függetlenül attól, mikor volt az aktus (még a menzesz alatt is lehetséges).


A megszakítás eleve nem védekezés, de hoyg még erre sem képes a párod, az nagyfokú felelötlenség.


Mellesleg a védekezés (óvszer) nélküli szex esetében igen nagy a fertözésveszély is, de gondolom ezt is válalltad.


Ha még 24 órán belül vagy, akkor irass fel 72 órás tablettát, ha meg már ezen túl vagy, akkor imádkozz és két hét múlva csinálj tesztet. Addig meg gondolkodhatsz, hogy pozitív teszt esetében inkább szülsz vagy elveteted.

2017. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mikor történt? aktus után 14-15 nappal ha tesztelsz, megtudod
2017. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 János Gilján ***** válasza:
100%
Szinte semmi esélye nincs, hogy a mensi utolsó napján teherbe estél. Azonban ettől még előfordulhat, mint ahogy az ikres anyukával is megesett. Mindazonáltal azt hozzáteszem, hogy a semelyik védekezési módszer sem hoz 100%-os eredményt. Fogalmazzunk úgy, hogy a menstruáció végén SZIGNIFIKÁNSAN kisebb az esély a teherbe esésre, mint peteéréskor.
2017. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!