Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alatt együttlét?

Beágyazódás alatt együttlét?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már kisbabát, és most lehetséges, hogy összejött, 2 napja késik, de még kicsit várnék a teszteléssel, mert úgy érzem, kiborulnék, ha negatív lenne. A fogamzásgátló elhagyása után eléggé össze-vissza jött meg kb fél évig, de most az utolsó 3 ciklusom pontosan 21 napos volt, és nem tudom, hogy esetleg most is felborult valami, vagy tényleg baba van a dologban. Mindig szoktam pecsételni pár nappal azelőtt, hogy megjön, de most semmi, csak úgy érzem, hogy a melleim majd leszakadnak, volt egy kis alhasi fájdalom, de ez mind PMS jelei is lehetnek, tudom. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az időszakban megengedett-e az együttlét, vagy inkább szüneteljünk, nehogy épp emiatt ne sikerüljön a beágyazódás (ami amúgy már lehet megtörtént, fogalmam sincs)? Kérlek, normális válaszokat adjatok!

2017. márc. 13. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha be akar agyazodni, akkor is be fog, ha lefutod a maratont masnap.
2017. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igy van ahogy az előttem levő irta ! Ha egészséges es adottak a körülmények akkor igy is ugy is beagyazodik ! Nalunk emlékszem hogy pont a beágyazodás idején csipkedő fájdalmat éreztem , es olyan kellemetlen érzést hogy meg a nadrág dereka is zavar...Aztan este mikor a parom ram feküdt annyira kényelmetlen érzés volt a hasamban hogy nem is volt jo ...kellet változtatni .Aztan meg nem várt idején pozi lett a teszt 😀 .

Nyugi ! Ne aggódj , mert jön a baba ha eljön az ideje ! Sok szerencset

2017. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk együtt a vélt beágyazódás idejében, babás lettem, szóval gondot nem okozott. Koraterhesen is ha görcsöket vagy rózsaszín/barna folyást okoz, akkor nem lehet, ha nincs panasz, akkor terhesen is lehet amíg a doki nem mondja az ellenkezőjét.
2017. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit azért félek, hogy a szex miatt jön meg mégis, mert ilyet is olvastam már, és szobabiciklire sem merek ülni, pedig azt elvileg terhesen is lehet, csak most már tényleg annyira szeretném, ha összejönne! Szerintetek mikor csináljak tesztet? Most vagyok a ciklus 23. napján, az utolsó 3 alkalommal 21 napos ciklusaim voltak, előtte többnyire kevesebb, néha több. A vérzésem 6 napig tartott, utána kb 2 naponta együtt voltunk. Ez az első normális hónap, amikor tényleg rensdesen tudtunk próbálkozni, mert korábban még a 10-12.napon is volt kis pecseteles a menzesz után minden nap, aztán kb 1 hét és újra megjött. Ezért reménykedem, hogy most végre talán sikerült! :) Most semmi pecseteles, csak akkor volt pici, amikor az ovulacio volt szerintem. Szóval ti mikor csinalnatok tesztet? :)
2017. márc. 13. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én holnap reggel csinálnék egy tesztet.
2017. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az elözö hozzászolok irták,én pont egy triatlon versenyen voltam,mikor a kisfiam beágyazodott.

Persze ez utolag derült ki számomra is.(enyhe hasfájásom volt,azt hittem meg fog jönni)

Aztán még egy jo erös antibiotikum kura jött a versenyre rá,mert a medencében elkaptam egy csunya fertözést.

Nem tudtam hogy terhes lennék,de semmi probléma nem volt,kisfiam életerös azota is.

Aki maradni akar az marad,aki meg menni,azt el kell engedni!

2017. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!