Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket honapja próbalkozunk...

Ket honapja próbalkozunk babaval! Eddig nem jott ossze. Nektek mikor sikerult?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzasgatlot, voltam dokinal elvileg minden rendben, volt peteeresem . Nagyon pontatlan azota a menszeszem ezert fogalmam sincs mikor van peteeresem. Minden nap ajanlott ilyenkor egyutt lenni? Pont egy hete mult el, mikor a legeselyesebb teherbe esnem?
2017. márc. 13. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 9 hónap után. Pedig fiatalok és egészségesek vagyunk. Mi 2 naponta együtt voltunk, nekem 28 naposak a ciklusaim (vagyis voltak) és a 9. naptól a 17-18. napig 2 naponta együtt voltunk. Sajnos azt a babát elvesztettem aki ilyen későn jött hozzánk, de műtét után 5 hónappal ismét terhes lettem, ott már csak 2 hónap próbálkozás volt a 2. hónapban sikerült, és most 7 hónapos :)

szerintem légy türelmes, mert 2 hónap az semmi.

2017. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6.ciklusban :) clostival ( elso kura)
2017. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

11 év után. De persze ez nem szokványos, gondolom. Pedig nem volt semmi bajunk. Éppen ezért nem voltam hajlandó elmenni semmiféle beavatkozásra, úgy voltam vele, ha természetesen nem sikerül, akkor ez van. Már épp feladtam, amikor pozitívat teszteltem! :)

Egyébként egy éven belül szokták mondani, hogy össze "kell" jönni a babának. Utána kivizsgálások jönnek általában. Ha egy hete múlt el, akkor kb. mostantól már kétnaponta jó, ha együtt tudtok lenni! :) Minden nap nem jó, mert kell egy kis idő az újratermelődéshez!

Sok sikert kívánok!

2017. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ex férjemmel 2 év alatt se sikerült. A mostani párommal 6 hónap alatt, úgy hogy nem igazán figyeltünk az ovura, meg semmire, és mégis. Ez nagyon változó, mindenkinél más.
2017. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy nyugi, nem kell rágörcsölni :)


Unokatesóm egy téli welness alkalmával fogant (nem tervezték, de örültek), 11 éve. A szülők hat éve próbálkoznak a gyerekkel, nem jön, de a házasságuk majdnem ráment a hülye görcsösségre.

2017. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első lövésre. Nem kell kétségbe esni, az orvosi gyakorlat szerint átlagos és normális házasélet esetén fogamzásgátlás nélkül 1-2 év alatt szokott bekövetkezni a fogamzás, ha ez alatt az idő alatt nem következik be, csak akkor indokolt orvoshoz fordulni. Óriási egyedi különbségek vannak termékenység tekintetében is, miközben orvosilag nem mutatható ki semmiféle eltérés.
2017. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk pont 2hónap próbàlkozàs utàn jött össze. A harmadikban màr meg sem jött :) aminek nagyon örültünk. Folsavat és c vitamint szedtem előtte. Most vagyok 20hetes :)
2017. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Az első elsőre,középidöben. A második második hónapban középidöben.

A harmadik,hát őt nem tudom jól van-e ,mert még nem voltam dokinál,6hetes vagyok elvileg. Októberben szültem,elején,november közepén jött mega elsőnek,utána december végén,majd január végén. Igy elméletileg a harmadik hónapban sikerült.

És mensi után voltunk közvetlen együtt csak kétszer,mert február elején lett időpontom egy műtétre,ami miatt onnantól kezdve védekeztünk. Hát mikor késett egy hete,teszteltem előző héten,mondom úgyis csak késik,nem voltunk együtt akkor,amikor lehetne. Meglepő lett az azonnali pozitiv teszt. Majd hó végén megyek dokihoz,akkor leszek a 8.hét elvileg 3napján kb a havi szerint.

2017. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 hónap rágörcsölés és intenzív rágyúrás után, amikor már megnyugodtam, sikerült. Mindehhez jött, hogy előtte stresszes volt az életem, egy rosszindulatú főnöknő haragított, de aztán felmondott. A rákövetkező ciklusban, nagy eséllyel a szülinapomon fogant meg a kisfiam. Most 9 hónapos. :-)
2017. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első a második próbálkozós hónapban, de őt sajnos elvesztettük. Most szintén a második hónapnál tartok, még nem tudom, hogy ez sikeres lett-e.
2017. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!