Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A parommal 4 honapja probalkoz...

A parommal 4 honapja probalkozunk es sikertelenul. Meg tudom hogy kicsi ido telt el. De mi az oka hogy nem sikerult? En erzem hogy sikerult, de ebbe a honapba is megjott a menszeszem. A parom szerint be vagyok dilizve. Mit tehetnek? Velem van baj\?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 17:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Mi lenne a baj? Csak 4 hónap
2014. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
53%

Igen veled van a baj!!! NYUGI jönni fog de ha így rágörcsölsz csak kikészíted magadat is meg a párodat is. Mi 1.5 et vártunk mert én is ráparáztam aztán amikor elengettem abban a hónapban lás csodát megfogant a fiacskánk. Szóval ráérsz 1-2 év után aggódni.A.

ui: rengeteg ilyen kérdés van fent keress vissta párat.

2014. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Azt hogy van-e baj és hogy ha van az mi csak az orvos tudja megmondani. Ha peteéréskor történik az aktus akkor is csak 20-30% az esélye a teherbeesésnek, úgyhogy teljesen normális ha hónapokat kell várni a babára. Ha ezen stresszelsz az meg jelentősen lerontja az esélyeket.
2014. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
nagyon sokat stresszelek ez igaz..csak ez az egyetlen dolog ami osszetarthat a parommal es ha nm sikerul akkor baj van :(
2014. nov. 16. 18:02
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne csináljatok gyereket, hogy összetartson. Inkább szakítsatok most.
2014. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azért vállaljatok gyereket, hogy összetartson titeket! Eleve ennek nem sok esélye van. Ha most nem működik a kapcsolat, akkor gyerekkel sem fog!
2014. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy melletted fog maradni szóval nagyon nagy rá az esély hogy egyedül neveled fel.
2014. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
szeressuk egymast csak nehez hogy egyutt legyunk az o csaladi okai miatt..ha lenne gyerek akkor konnyebben engednek meg hogy velem lehessen vagy en vele
2014. nov. 16. 18:31
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Enek nincs semmi értelme. Ki nem engedi meg? hány évesek vagytok? szerintem előtte nőjetek fel, aztán csináljatok gyereket
2014. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
a parom 35 eves es en 17..4 eve vagyunk egyutt..1 evet kulon voltunk,es azt mondtuk hogy itt az ideje a gyermeknek..en is fel vagyok ra keszulve es a parom is...aki nem engedi az a parom rokonai..mivel van neki egy felesege :(
2014. nov. 16. 18:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!