Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák tapasztalaitokra...

Anyukák tapasztalaitokra lennék kiváncsi, illetve terhességetek korai tüneteire? Az én történetem a következő.

Figyelt kérdés

Ciklusom 17-ik napján voltunk együtt a párommal. Óvszerrel védekeztünk, mivel most vagyunk túl egy ureaplazmás kezelésen, és a kontroll törletig óvszert használunk. Együttlétkor az óvszer kiszakadt, amit csak a végén vettünk észre. Azóta közel 2 hét telt el, és a menzeszem holnapra várom. Pár napja furán érzem nagam. Gyakran felfordul a gyomrom, a hétvégén ittam egy pohár bort és rosszul lettem. Különös, hogy a mellem eddig menzesz előtt már jóval egy héttel fájni szokott, de most csak az előtte valo nap duzzadt meg, és fáj. Hasam egyfolytában görcsöl, már szinte mintha megjönne. Ma volt egy fej fájós görcsöm, eddig ilyet sem tapasztaltam egy menzesznél sem. Igazából nagyon örülnénk a babának, mert 4 honapja műtöttek endometriozissal, szoval nagy boldogság lenne egy spontán terhesség. De viszont jobban örültem volna ha a kontroll vizsgálat után történik mindez.

Köszönöm a válaszokat.



#Terhesség korai tünet
2017. márc. 13. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap csinalj tesztet es kiderul.
2017. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen bizonytalan panaszaim voltak nekem is, pl görcsölés, de ezt nem tudjuk, hogy baba vagy nem. Egy-egy szokatlan menzi is lehet mikor más a PMS, pl nekem egyik ciklusban égett a mellbimbóm és sose csinálja ezt. Nem voltam babás. Szóval bármi eltérés biztató, de nem lehet egyikből se biztosra menni. Nemsokára kiderül!
2017. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 tesztet csináltam, negatív :-(

Menzesz eddig még nem jött meg, de úgy érzem, mintha bármelyik percben elindulhatna. Valoszínű ezek a tünetek ugyan úgy meglennének, ha nem történt volna semmi baki együttlétkor, és akkor valoszínű nem is tulajdonítanák neki figyelmet, de így annyira nehéz, mert aki babát szeretne az hajlamos egy aprocska tünetre is beképzelni, h ez akár terhességtől is lehet.

2017. márc. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!