Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi így az esélye? Valaki...

Mennyi így az esélye? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Szóval mensi után 6ik nap együtt voltunk a párommal és történt egy kis "baleset" ..


Ciklus 14-16 napon pozitív volt az ovulációs teszt. (sajnos el is fogyott)

A 16ik napon éreztem erős szúrkálást, feszítő érzést. (gondolom ez lehetett az ovuláció, ugye? Beágyazódásnál nem lenne pozitív az lh teszt ugye?!


Ciklusom általában 30-35nap



2017. márc. 14. 21:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Szóval így nem sok rá az esély h teherbeestem ugye? :)

(habár nem lenne probléma ha jönne a kis tesó, csak későbbre terveznénk)

2017. márc. 14. 21:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ezeknek a mennyi az esélye? kérdéseknek, mert hiába nyugtatunk meg hogy 1% ha beleesel, vagy hiába mondjuk hogy 80%, csak streszeled magad, és végül nem leszel terhes. Ha még venne vagytok az időben, én vennék esemény utánit.
2017. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg a 19ik ciklus napon vagyok.

De amúgy sem lenne szükség a tablettára hiszen nem lenne baj ha mégis terhes lennék..

Aminek valószínűleg kevés az esélye, csak kíváncsi lettem volna a véleményekre, tapasztalatokra :)

2017. márc. 14. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek olyat akinek hasonló paraméterekkel ikreket hozott a gólya:-D
2017. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mitől lehet a mindjárt megjön érzés...

Végülis csak a ciklus 20ik napján vagyok..


Tapasztalatok?

2017. márc. 15. 06:56
 6/8 anonim ***** válasza:

En nem ertem, minek hasznal valaki ovulacios tesztet ha nem akar teherbe esni? Mit szamit ez ilyenkor, hacsak nem Igy "vedekztek"? ...de a 6. es a 14. nap kozott ugy latom volt nemi uresjarat, szoval tenyleg nem vagom...

Miert nem hasznalsz inkabb vmi fogamzasgatlot?

2017. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia mi a 17-ik ciklusnapon voltunk együtt, es ma kellene megjönni. Izgulok, mert örülnék ha nem jönne meg. Igaz mi nem most terveztük a babát, de ha így alakult örömmel várnánk. Nekem vannak alhasi görcseim 3 napja, ami ugye a menzeszt is jelezheti. Negpróbálom nem beleélni magam, h baba is lehet, de olyan nehéz nem arra gondolni.
2017. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem ez a mindjárt megjön érzés beágyazódás környékén volt, vagyis utána picivel.
2017. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!