Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki járt az ELTE Radnóti...

Ki járt az ELTE Radnóti Miklós gimnázium hetedik-nyolcadik évfolyamára? Van esélye annak hogy átvegyenek?

Figyelt kérdés
Kell valami eljárás ? Ha hetedikes vagyok nyolcadikba vesznek át ? Akik odajárnak szeretik ?

2017. febr. 12. 08:58
 1/3 BiTOPro97 ***** válasza:

Nálunk egyetemen a jobbak közt, bár nem akik szintén, de ennek az egyetemnek a gimijébe jártak.


Amúgy aki bekerül, az tudd teljesíteni. Ott ha csak nem erős 8 osztályos gimiből mész komoly különbözeti vizsga letételen nélkül, egy évet vesztes, és az ELTE-t jobb szakon megcélozva megtérül, de amúgy kellemetlen lehet. Én és húgom is általánosban ugrottunk egy-egy évet, én kint Németországban, ő két évvel később itthon. Nagyon jó ez a idő spórolás. Jó lett volna letenni az érettségit 16 évesen is már. Előtte 7. vagy főleg 8. évfolyamot megspórolni még általánosban.

2017. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én most vagyok nyolcadikos ott, és nagyon szeretem. Magáról az átvételi eljárásról nem sokat tudok, de az gyakran előfordul, hogy az év végen az iskolából elmenő diákok helyett másokat vesznek fel... Hova jársz most, milyenek a jegyeid? Felvételiztél már korábban a Radnótiba? (Ugyanis volt olyan, amikor a korábbi felvételizők egy részét hívták be, megírattak velük egy tesztet, és ez alapján vették át néhányukat)

Amúgy én úgy tudom, hogy nem vesztenél egy évet, hetedikből nyolcadikba vennének át, szóval ez nem probléma :)

2017. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 9.es vagyok szeretnék átmenni a Radnótiba vagy 10.év elejét mar ott kezdeni vagy a 9.ik évvégét ott befejezni ! Csak nemtudom hogy mennyire erős ! Nemtudok semmit a tanításukról csak hallotam hogy jó suli ! Ha valaki egy kicsit mesélna a tanításáról azt megköszönném . Hogy többet tudjak róla !
2017. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!