Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes magzat pulzusa 60...

11 hetes magzat pulzusa 60 körüli. Járt már így valaki? Miktől lehet? Mennyi az esélye, hogy ettől még egyébként egészséges legyen, és életben maradjon?

Figyelt kérdés

Nekem első terhességem kapcsán jött elő egy olyan probléma, hogy néha felugrott a pulzusom 150-180-ra. Kiderült, hogy LGL szindrómám van, szednem kellett rá Concor Cort. Ezt szülés után elfelejtettem beszedni néhány napig, majd mivel nem volt semmi problémám, így abbahagytam, az anyatejbe úgyis kiválasztódik, és nem tesz jót a babámnak.

Most viszont még csak néhányszor jött elő a tahikardiás rohamom, de most derült ki, hogy alacsony a pulzusa a babámnak (2. baba). Mire számíthatok?

Legyetek őszinték, ne áltassatok, ha nem jók a kilátások!

Előre is köszönöm!



#tachycardia #alacsony szívhang #magzati pulzus #11 hetes magzat
2013. ápr. 23. 22:19
 1/3 petera6 ***** válasza:

Előre is bocs, ha hülyeséget kérdezek. :)

Több orvos is ilyen alacsony értéket mért?

Amúgy nem olvastam/hallottam még ilyen jellegű problémáról (az LGL-ről sem), de olyanról sokszor, hogy 1-1 vizsgálat során véletlen elmérnek valamit, nagy riadalmat okozva ezzel. Nem áltatásból, csak ez jutott eszembe. Drukkolok nagyon!

2013. ápr. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves válaszoló a drukkolásod, tegnap kiderült, hogy valóban csak el lett mérve, minden rendben van! :)

Egyedül csak annyi kicsi probléma van, hogy a méhlepény részben fedi a méhszájat, de remélem, hogy majd távolodni fog szépen, és egészen hátra kerül, ahogy növekszik a méhem... :)

Köszönöm szépen a válaszodat, minden jót Neked!

2013. ápr. 25. 23:18
 3/3 petera6 ***** válasza:

Ó, szuper. Örülök nagyon :) A részben fedett méhszáj meg tényleg nem probléma ennyi idős terhesen. Majd feljebb mászik szépen, ahogy nő a méhed :)

Továbbiakban nyugodt babavárást kívánok! :)


18hkm

2013. ápr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!