Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek a 10-11 dpon?

Tesztelhetek a 10-11 dpon?

Figyelt kérdés
Ti teszteltetek koran pozit? Erdekel mert ha pozi akkor szuksegem van duphastonra , mert a nemvart napja utani napon elfogy ami hetvege lenne nemtudnek dokihoz menni receptert.

#teszt #11dp
2017. márc. 15. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább 12. dpotól van értelme. Teszteltem 10. dpon mert kellett utro de negatív lett. 12. dpon lett halvány pozitív. Szerintem megpróbálhatod de inkább 11. dpon, max negatív lesz.
2017. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelni tesztelhetsz, ertelemszeruen 2 eset tortenhet:

1. pozitiv es orulsz

2. negativ szoval megismetled par nap mulva


Ha olyan kifejezesekkel tisztaban vagy, hogy "dpo", akkor biztos azt is tudod, hogy van akinek mar 9-10. dpo-n pozi volt a teszt, valakinek meg csak verzes kimaradas utan napokkal. Erre is, arra is sok pelda van itt gyk-n nap mint nap.

2017. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen ,csak nemtudom mit tegyek ha 10dpo reggelen pozi lenne mehetnek receptert.. de sztem felhivom dokim h milenne ha irna ki receptet igyis ugyis es akkor valtom ki ha pozi.( van innen 35kmre egy ugyeletes gyogyszertar) es kivalthatnam akar hetvegen is ha szukseg van ra.:)
2017. márc. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!