Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmult a has feszules . Miert?

Elmult a has feszules . Miert?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok mult heten voltam ultrahangon ..ereztem egy hetig kb hogy nagyon feszult a hasam illetve a melleim es meg is nottek ...par napja viszont nem erzem a has feszulest viszont a melleim tovabbra is fajnak es ugyanugy szemmel lathatoan nagyobbak ....ugye nincs baj ? Kerlek irjatok ha ti is ereztetek ilyen has feszulest korai terhessegnel nagyon aggodom :(
2017. márc. 16. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem feszult csak szurkalt mintha meg akarna jonni.
2017. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen en is ereztem azt azok a napok korul mikor ev kellett volna jonnie ...aztan az elmult es jelentkezett egy erdekes hasfeszules foleg ejszaka ereztem ..ugy orultem annak a pici jelnek is ...de mar nem erzem es felek ...jovo heten kell mennem ujabb uh ra
2017. márc. 16. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A babavaras alatt ez lehet vegig igy lesz.. Feszül, érzékenyebb, (itt is ott is) aztán elmúlik, majd ujra előjön, aztán ujra elmúlik. Ne aggódj😉 csak élvezd a babavaras minden percét 😊 (amennyire lehet) jo babavárást)
2017. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!