Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétben vagyunk! 3-4napja...

9. hétben vagyunk! 3-4napja elmúlt a mell fájásom, csak a mellbimbó érzékenysége és fájása maradt meg! Ez gond lehet, vagy természetes, hogy egy ido után csak a mellbimbónál maradtak a tunetek és az egész mell feszulés elmúlt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem a 12.hét körül mult el,addig iszonyú volt.De fokozatosan mult a tünet,ma már csak a bimbó körül fáj,de előtte 2 hétig nem aludtam annyira feszültek.

Ne aggódj,jól van a pici!!

üdv.14heteske

2009. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért egy UH-ra ha tudsz, menj el! Nem akarlak ijesztgetni, én a 9. héten vesztettem el a babóm. Nekem a nagy fáradság érzésem kezdett alább hagyni és egy minimálisat barnáztam, azért mentem el a dokihoz és ő már nem jó híreket mondott. Bocs hogy ilyet írok, de inkább a doki nyugtasson meg! Szorítok neked!
2009. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Ne izgulj! Semmi baj!

Én most vagyok a 24. hétben és eddig még soha nem feszült, égett, fájt stb. a mellem.

Ez mindenkinél más!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!