Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van realis esely ra hogy...

Van realis esely ra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kovetkezo a helyzet: ma-holnap lenne itt az ideje a menzeszemnek,de semmi elojele nincs,hogy meg akarna jonni. Maskor mar egy hettel elotte gorcsolok sportolas kozben,fajnak/erzekenyek a melleim,egyszoval vannak tunetek minden alkalommal,most semmi. 20 eves vagyok,nehany eve rendszeres a ciklusom,van parkapcsolatom,nehanyszor voltunk egyutt ebben a honapban (kb 4-5 alkalom),mindig ovszerrel vedekezunk az aktus elejetol,a gumi egyszer sem szakadt ki,baratom nem ert hozzam gumi nelkul,szoval tenyleg tudatosan odafigyelunk. Felek a terhessegtol mert egy honap mulva kb fegyveres testulet fizikai alkalmassagi vizsgajat kell teljesitenem es addigra a legjobb formamban kell lennem. Ezen kivul az orvosi alkalmassag megallapitasahoz komoly citologiai-nogyogyaszati vizsgalatom lesz ket het mulva es nagyon aggaszt hogy kesik,mert addigra orvosi szempontbol szinten a leheto legjobban kellene lennem. Nem stresszeltem tobbet,mint szoktam,bar volt egy intenzivebb stresszes het most szinten orvosi okbol. Fizikailag minimalisan eroltettem csak jobban meg magam,mint szoktam,ezt sem latom opcionak,hogy ezert kesne. Korultekinto vedekezes mellett lehet hogy megis terhes lettem?
2017. márc. 16. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

a gumi se 100%ig megbízható.. szerintem tesztelj egyet!

mar ki kell hogy mutassa ha az vagy holnap csinalj reggeli vizeletből!!

2017. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények mellett én nem mondanám, hogy terhes vagy. A női ciklus nem egy gép, amit 100% pontosan lehet követni, természetes, hogy néha vannak kilengések.

Reális esélyt kérdezel? 20% az esélye, hogy teherbe esel, ha nem vedekezel. Így, ahogy te leírod, szinte semmi az esélye.

Persze tesztelhetsz. Azzal biztosat fogsz tudni.

2017. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy.
2017. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!