Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki egyedülálló...

Van valaki, aki egyedülálló nőként csináltatott donoros inszeminációt magyarországi klinikán tavaly vagy idén?

Figyelt kérdés
Érdekelnének az ezzel kapcsolatos tapasztalatok. Hol van rá lehetőség, mik a feltételek, mennyi a várakozási idő, milyen a donorválaszték, árak... Privátban is írhattok.

2017. márc. 18. 07:24
 1/2 apababa ***** válasza:
Ahol vetted az ájtót ott általában lehet kérni a cserélést. Én úgy tudom 12-15ezer Ft körül van .
2017. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom mostanában nagyon hosszú a várólista donorra, egy egyedülálló ismerősömtől együttélési papirokat kértek alapfeltételként. Ha megcsinálják, százezrek repkednek... én annak idején egy fórumon találtam magamnak donort akivel megcsináltattam az orvosi teszteket, és hamar sikerrel is jártam, még "sikerdíjat" sem akart elfogadni : )) már oviba járunk!
2017. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!