Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidő után fogant babáknál...

Középidő után fogant babáknál melyik nemre nagyobb az esély?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem a középidő a lényeg, hanem az, hogy mikor van ovulációd.

A ,,lányspermiumok" lassabban érnek célba, de tovább maradnak életben, a ,,fiúspermiumok" gyorsabbak, viszont kevesebb ideig élnek. Ennek tudatában ha ovu előtt 1-2 nappal vagytok együtt, akkor nagyobb az esély a fiúra, ha ovu napján vagytok együtt, akkor fiúra nagyobb az esély. Elvileg.

2017. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem ezen múlik. Valahogy az ilyen dolgokban nem hiszek. A legfontosabb úgyis, hogy egészséges legyen. :)
2017. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, első vagyok, elírtam. Tehát lány fogan nagyobb eséllyel 1-2 nappal ovu előtt, fiú pedig ovu napján.

Ez tudományosan bizonyított dolog, nekünk fontos volt, hogy fiú legyen a második és ezért be is vetettük (örökletes betegség miatt volt fontos a neme).

2017. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bejött az ovu napján fiú.
2017. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!