Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem fogamzásgátló...

Terhes lettem fogamzásgátló mellett. Mégis hogyan? 17/L

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint fél évig szedtem. Egy szemet se hagytam ki/felejtettem el. Gyógyszereket se nagyon szedtem. Jó kb 1 hónapban 1x 2x egy fejfájás csillapítót. Megfáztam nem rég, de azt is sikerült pár tasak coldrexel kikezelni. Nem hánytam, hasmenésem se volt. De akkor mégis hogyan? Mindent betartottam..7 napos szüneteket is pontossan követtem.. Nem értem ezt az egészet. Létezik attól, hogy gyomor problémáim vannak? Orvos hasraütésre írta fel a tabit. Pár hónapja iszonyatossan fájt a gyomrom, görcsölt.
2017. márc. 18. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy terhes vagy? Hányadik héten jársz? Hogyan tovább, meg szeretnéd tartani a babát?
2017. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha orvoshoz mész, kérdezz rá! Lehet h nem úgy bontja le a gyomrod a gyógyszert, de ezt csak a doki tudhatja ( vagy ő se)

Gyógynövényes teát nem ittál? Úgy tudom valamelyik ütheti a fog gátlót.

2017. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
mindig azonos időben vetted be?
2017. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Tesztet csináltál?

Mindenképp menj orvoshoz. Egyébként, ahogy előttem is írják, van néhány gyógynövényes tea, ami kiütheti a fogamzásgátló hatását.

Na de persze, mivel egyik tabletta sem 100%-os, ezzel számolni kell. Még ha sajnos be is tartottad az előírását a gyógyszernek.

2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem sokára megyünk dokihoz. Hát nem hiszem, igaz ittam teákat de gyümölcsössek voltak. Igen azonos időben, max egyszer, kétszer volt 10 perc eltérés.
2017. márc. 18. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Csinaltal tesztet ?


En is gyogyszer mellett lettem terhes (34 evesen tehat nem volt gond ), 16 eve szedtem , mindig rendszeresen, es megis.

2017. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
egy fogamzásgátló módszer sem 100%-os, egy esetleges terhességet mindig bele kell kalkulálni a számításokba :/
2017. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
amúgy sokszor hallottam már, hogy teherbe estek fogamzásgátló mellett, de azt hittem, azért,mert rosszul szedték. én biztos a te helyedben nem hinnék a szememnek meg a tesztnek egy darabig a mendöbbentségtől.és most hogyan tovább?
2017. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Na mi volt az orvosnál?:)
2017. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Elolvastad a mellekletajekoztatòt? Vilàgosan rà van írva,hogy nem jelent 100 szazalekos vedettsèget! Magyaràn ha Öl egy fogamzasgatlo 95 szazalekos vèdettseget ad, 100bol 5 nő aki szedi vàrandós lesz.egyebkent gratulalok a gyerekhez,remelem sok oromod lesz benne,hidd el sok tamogatast kapsz majd es sok örömet fog okozni
2017. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!