Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki van a 7. Dpo kőzelében? Én...

Ki van a 7. Dpo kőzelében? Én holnap leszek számításaim szerint. Tünet? Esetleg valakinél már teszt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Elkestel. Mar legalabb harom napja tesztelni kellett volna!
2017. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de kérdésem egyáltalán nem a válaszodra irányult. Ha elolvasod még egyszer, biztos te is észre fogod venni.
2017. márc. 18. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
milyen hülye vagy első válaszoló :D te ezért jársz ide gyk ra beszólogatni az embereknek? :D szánalmas vagy :)
2017. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

7. dpo- n tunetek es teszt? Kb. biologiailag ertelmetlen es lehetetlen. Tudom jol, hogy egyre korabban tesztel mindenki mert turelmetlen de attol a testunk mukodese meg nem valtozik.....


Kb. elmaradt menstruacio idejere lesz a szervezetben annyi hcg, hogy a tesztcsikon a reagens kimutathassa, es a tuneteket szinten a hcg okozza. Teny hogy a nagyon terhesnek lenni akarok egy resze ilyenkor mar minden nap emelyeg es hasszurkal meg cicifeszul, de ez semmit nem jelent, mert egyreszt ezek premens tunetek is, masreszt belemagyarazas.


Nekem a teszt verzes elmaradasakor lett halvany pozitiv, tuneteim (ami mar tenyleg terhessegi!) ra egy-masfel hetre.

2017. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Elso valaszolo kicsit cinikus volt, de en ertem mire celoz: koran van! A 3 napot azert irta mert manapsag a nok mar szinte a pasi farkarol leszallva szaladnak csikra pisikelni.
2017. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En 10.dpon vagyok :) holnap tesztelek sztem egyet. Hatha.. ha negativ lesz akkor majd 14.dpon szerdan!:)
2017. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Miert nem varjatok meg a menstruacio idejet? Ha csak 9. honapban sikerul, akkor 8 honapig ellotok havinta 3-4-5 tesztet feleslegesen....ez miert jo?
2017. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

"Ellottok havonta"

Nekem mindegy, nem zavar a sok ilyen kerdes mert vannak ezeknel butabbak is, de Nektek nem rosszabb naponta a nega tesztet latni, mint egyszeruen csak varni? Aztan ga megjon, legalabb nem teszteltetek feleslegesen tobbszor. Havonta.

2017. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Hat en elso terhessegemnel is koran teszteltem. 10.dpotol es 11.dpo pozi lett . Tuszorepedutani naptol kell progeszteront szednem mert alacsony nagyon. 3x1 duphaston , es altalaban ugy irja fel a doki h a 15.dpoig eleg. Szval mielobb tesztelek h megtudjam es irathassam a receptet. Elobb gyozodjunk mar meg arrol ki miért tesztel. :) és oruljetek h nem ismeritek ezt.:)
2017. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanigy voltam mint Te, csak nekem Utrogestant kellett szednem pozitiv teszt napjatol. Megis megvartam hogy ne jojjon meg. Ma vagyok 16 hetes. A mostani terhesseg a vetelesem utani 3. ciklusban sikerult, nem jott meg. Teszt halvany pozi (kb. 14.dpo), attol a naptol progipotlas.
2017. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!