Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 16 nap, negatív...

Aktus után 16 nap, negatív teszt. Közel a kontroll csíkhoz. Megnézitek?

Figyelt kérdés

[link]


Vaterás one step 10es teszt.

Túl közel van a kontroll csíkhoz ugye?

Amúgy valószínűleg csak szellemcsík mert nincs színe..

Csináljak másik tesztet vagy ez úgyis már negatív?!



2017. márc. 18. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
X-epil fagy facelle tesztek nem is dragak de sokkal jobbak mint a vateras. Erdemes lenne egy olyat is.
2017. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Én halvànyan,jó helyen ott làtom azt a màsodik csíkot.Nem rég én is ilyeneket gyártottam.Ma 8 hetes a pocaklakó! :)Drukk!
2017. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csináltam egy vizeletbe mártós facelle tesztet. Ez full negatív.

Akkor tuti h nem vagyok terhes ugye?

Ennyi idő után már ki kellett volna mutatnia, nem?

2017. márc. 18. 08:51
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Én halvány pozitívnak látom.

Attól függ, mikor csináltad a facelle tesztet. Ha nem reggeliből, akkor lehet, hogy nem mutatja még.

Te nem akarsz gyereket, igaz?

A valódi fogamzás lehetett akár 11-12 napja is, mert a spermiumok addig simán várhattak az ovulációra. Tehát ismételj néhány nap múlva, mert ez nekem gyanús.

2017. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
biztos hogynem vagy terhes ha már aktus után 16 nappal vagy és negatív a teszted
2017. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ! milyen a facelle teszted van rajta fekete bevágás ? mert én most kínlódok a facelle tesztemmel ugyanis nem egyformák a tesztek a doboz ellenére.....
2017. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
megint én a teszted sztem nem egyértelmű .....valami van de igen nem lehet eldönteni hogy szürke vagy a fehér rész ( ami mostanában gyakran van a teszteken így jelölik a reagens helyét ) mellett van elszíneződve
2017. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én halvány pozitívnak látom.
2017. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


Én nem látom rózsaszínnek az one step tesztet. Inkább fehér/szürke (száradási csík féle)


Facelle a rózsaszín csomagosat vettem.

De sztem ennyi idő után már mutatná, még hacsak halványan is ha pozitív

2017. márc. 18. 11:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen erzekenysegu a facelle? Asse mindegy :) de a vaterasan egyertelmuen ott van csak nagyon halvany
2017. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!