Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam együtt valakivel?

Voltam együtt valakivel?

Figyelt kérdés

Gumival védekeztünk, beleélvezett, néztem mikor kivette, de félhomály volt aztmondta nem szakadt ki...de...késik a menszeszem már egy hetet, és aggódok

két hete történt a dolog


2017. márc. 19. 23:38
1 2 3
 1/23 RRR ***** válasza:
100%

tesztelj egyet


de sok mindentől késhet,nem csak a teherbeesésétől

2017. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

A mai óvszerek elég biztonságosak szóval én nem paráznék.

Amúgy így pont 2 hét után a legtöbb teszt már kimutatja ha "baj" lenne.

2017. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyorsan kivette?

A guminál nem a kiszakadás az igazi veszély (annak minimális az esélye)

hanem az, hogy az elernyedő pénisz mellett, a gumi és a pénisz között kipréselődik az ondó és ha a gumi pereme a puncin belül van ilyenkor, akkor ott lehet baj, főleg ha a férfi ilyenkor még a teleélvezett gumival sokat ficánkol odabenn

2017. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
fura volt, nem nem vette ki gyorsan....azert mondom hogy fura volt, mert szabadba csinaltuk, és jöttek messzebbről és abbahagyta addig, közben ki is csuszott kicsit, majd visszatette, mozgott de mar nem volt olyan merev....és utana abba is hayta de nem szolt h mikor ment el......:O utana meg nem kerdeztem
2017. márc. 19. 23:48
 5/23 A kérdező kommentje:
de nem folyt hüvelyemből, mármint a fehér az az én nedvem volt kicsit szerintem a bugyimon mikor hazaértem:S
2017. márc. 19. 23:49
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy erekció egy gumi.

Ez egy másik szabály.

ha bármi okból lelankad a farok, gumicsere.

2017. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
okés
2017. márc. 20. 00:01
 8/23 A kérdező kommentje:

kicsit erzem a menszesz erzetet de nem akar megjonni a mellem sem faj mar...


kozben hasznaltam az alkalom utan alkagin tisztito kupot, mindig szoktam.....lehet az is bezavart, pedig nem kellene , nem tudom

2017. márc. 20. 00:02
 9/23 anonim válasza:
100%

Jó nagy paragép vagy már bocsi :D

Holnap hétfő, menj el, DM-be pl van gyorsteszt, kb 10 mp alatt kimutatja. És csak 500 Ft. Ennyi. Ha annyira érettnek tartod magad hogy szexelj, akkor éretten kezeld a helyzetet is, és ne azon parázz hogy most fáj a melled vagy nem.

2017. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Tényleg paragép vagyok, mindenre ráparázok!

pedig már 29 éves vagyok, de azért oltásokat nem kérek:D

2017. márc. 20. 01:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!