Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, tudom, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tudom, hogy nem a kocsi miatt vagytok együtt valakivel, de azért csak jobb érzés egy drága, menőbb autóból kiszállni nem?

Figyelt kérdés
Ezáltal nem érzitek azt, hogy a pasi értetek is hajt, hogy jobb körülményeket teremtsen?
2017. febr. 20. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. ;) az egyik Exemnek Trabantja volt 4 hónapig voltunk együtt. a másiknak meg Suzukija régebbi típus..10 hónapig voltunk együtt. Jelenlegi Páromnak se jogsija se autója. 2 éve vagyunk együtt és boldogok :) 23 L
2017. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Az én pasimnak mindig jo autoi vannak de amikor megismertem mindig gyalog jött illetve kiderült h a közelben parkolt h ne lássam a kocsiját nyilván nem véletlen :D Amugy persze jo érzés jo autoban ülni de ez nem jelent semmit a kapcsolatunkra nézve...
2017. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Paromnak Ladaja van.

Pedig zsebbol fizethetne ki 3 BMW-t is.

De inkabb elrakjuk. Mar hazasok vagyunk


En majd egy Nivat akarok magamnak, neki Samara van. Gyonyoru auto, lelke van

2017. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Amíg működik és haza lehet vinni vele a hatos csomag ásványvizeket, hogy ne nekem kelljen cipelni, addig tökéletesen megfelel
2017. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Exemmel 5 évig voltunk együtt,se jogsija,se autója nem volt.

A mostani párommal úgy jöttem össze,hogy nem is tudtam,hogy van autója + a munkahelyén ismertem meg koszos ruhában és szaros gumicsizmában.

Aztán kiderült,hogy van egy szép Passatja és egyáltalán nem "csöves" ☺ De mikor ezeket megtudtam,akkor már együtt voltunk.

2017. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem,az exemnek kocsija se volt,úgyhogy pont letojom milyen kocsid van,ha mellette bűn ronda vagy ugyan mindegy...
2017. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Az az ő autója, közöm sincs hozzá. Mikor szervizelni kell, akkor szerencsére. ;)


Neked mennyire fontos, hogy a csajod 4500 forintos hajfestéket használ, vagy 900 forintosat? Vagy hogy 1500 vagy 18 ezer volt a fodrász?

Na, hát pont ennyire érint engem is az ő autója. Ez neki fontos, ő dönti el, hogy mire mennyit hajlandó költeni.

2017. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Paromnak se autoja, se jogsija. Egy piros, rozsdas ruszkival (bicikli) jar vagy gordeszkaval. 2 eve vagyunk egyutt, meg az iden ossze szeretnenk koltozni. Szponzoralt sportolo es egy kisboltban dolgozik mellette.

Probalkozott mar be nem egy olyan pasi, akinek meno autoja meg sok penze van, de igazabol inkabb undort valtott ki belolem az a felvagos stilus, mint vonzalmat.:D

Tudjatok az a tipikus 40es szingli pasi, aki tizeneveseket dug. Fujj. (Ismerem oket, kisvaros.)

2017. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15 éves Fiat Brava. 11 éve együtt :)
2017. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Jobb érzés,de közös.
2017. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!