Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anált szeretők, általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anált szeretők, általában hányadik szex után van anál ha együtt vagytok valakivel?

Figyelt kérdés
Ha összejövök egy fiúval ribis már az első 1-5 szexben felajánlani popsiba? Ez már olyan dolog kell hogy legyen ami megalapozott kapcsolatok megfűszerezésére van? Olyan lányok akik szeretik az anált hányadik alkalommal szokták előhozni?
2016. dec. 29. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi ribis sincs benne, told oda neki az ánuszod már az első alkalommal nyugodtan! Örülni fog neki.
2016. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted megmondhatod már az első szexnél. Illetve irányíthatod, kérheted, hogy nyalás közben izgassa a popsilyakad is! 😉 abból szerintem rá fog jönni, higy esetleg mást is szeretsz ott, nem csak egy vékonyabb ujjat 😎
2016. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első alkalommal...
2016. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha kifejezetten popsiba kedveled, akkor hozd fel hamar, amúgy szerintem érdemes kicsit tartogatni, később fűszerezni vele. Szóval, hogy ritkább legyen, amire vágyik.


De ha olyan vagy, aki imádja seggbe, akkor azért ne csessz ki magaddal... Hacsak nem van egy vonónyi mazo is benned. Bonyolult ez.

2016. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikortól ismerem annyira, hogy tudom, hogy nem fog bennem kárt tenni, hanem figyel rám is.
2017. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az elso 1-2 szexnel meg ne hozd fel. nem azert mert ribis, de igy kevesebb dolog megy felre. az analis szexhez efy kicsit ossze kell szokni. de ha mar ugy erzed az megvan, akkor hozd fel minel elobb.
2017. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a jelenlegi barátomnak egy év ismerkedés és 3 hónap járás után a harmadik szexnél mondtam, hogy análisan is próbáljuk ki; ennyi idő alatt ki alakult a bizalom felé és nagyon jól csinálta
2017. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anál = bizalom.

Nem jó vele dobálózni... én imádom az anált, de azért... pont hogy ez is lehet seretkezés, ha a nő is akarja.

20/ffi

2017. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!