Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés alkalmával látná az...

Rákszűrés alkalmával látná az orvos a korai terhasséget?

Figyelt kérdés
3hete volt meg a mestruáciom.de nagon fájnak a cicijeim.az orvos a vizsgálatnál észrevette volna hogy terhesség áoll fenn.?!
2014. jan. 26. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már ha ebben a hónapban estél volna teherbe
2014. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem vette eszre.
2014. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze, kikacsint a gyerek a lyukon, nem?:DD

Látni biztosan nem látja. Mit látna rajta?

Manuális vizsgálat során érezheti, hogy a méh megnagyobbodott és felpuhult, de azt sem 1 héttel az ovuláció után, hanem később.

2014. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem se vette eszre pedig.kerdeztem azt.mondta szerinte nem vagyok az de elkuldott terhesegi tesztet csinaltatni az se mutatta ki haza is jottunk aztan masnap invitaltak is visza ujabb tesztre ami ottkimutatta a terheseget vervetelre kuldtek az meg mar szazszazalekra kimutatta :-) itt alszik most melletem a dragasagom :-)
2014. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes voltam,mikor rákszűrésre mentem...és megkérdezte vizsgálat közben,hogy gond lenne ha terhes lennék?....hirtelen azt sem tudtam mit mondjak,mindig olyan rendszertelenül menstruáltam,szóval nem foglalkoztam vele,hogy nem jött meg,máskor is volt rá példa.Aztán csinált egy hüvelyi Uh-t,és bizony ott volt egy 13mm-es petezsák.Már lassan 4 éves a lánykám :)
2014. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!