Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a ciklus.h...

Mennyire megbízható a ciklus.hu? Hihetek abban az időpontban, amit menstruáció kezdetének jelölt?

Figyelt kérdés
A menstruációm kezdetét holnapi napra tette vagyis 13.-ra. Amúgy a menstruációm havonta pontosnak mondható. Már több doktort is megkérdeztem és azt mondták ha beállt erre 22-24 napra akkor azzal semmi gond nincs.
2008. okt. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus.hu a matematikán alapul szerintem. Nekem általában 26 naposak a ciklusaim, de néha az egyik hónapban 28 napra a másikban 24 napra jön meg. Ez a program átlagot számol és az alapján mondja meg a köv. mensi idejét.
2008. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a ciklus.hu-t használom, de eddig nem estem teherbe. Jól mondják előttem, mert a program tényleg csak átlagot számol.
2008. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel egy program, nem tévedhetetlen. A ciklusodat több dolog, érzelmi állapot is befolyásolhatja, és ezeket természetesen nem tudja beleszámolni a ciklus. Nekem pl rendszertelen a ciklusom, így nem mindig írta jól...
2008. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. egyáltalán nem írja jól, inkább zavaró,amit előre bejelöl várhatópé-tés menzit. Nekem problémáim voltak és kimaradozott a menzim.Hiába állítottam be a rendszerbe, hogy a 37 napnál hoszabb ciklusokt ne vegye figyelembe, akkor is figyelembe veszi. így vannak 56 napos ciklusaim is és 16 naposak is. Egész évre beírt nekem 14 pé-t,ami nem lenne rossz, csak sajna a negyede sem igaz, metrt egyelőre pé-m nincs. Viszont e rendszer behúzza a zöld vonalat is oda, ahol szerinte volt, akkor is,ha nem volt pé. Arra mindenesetre jó, hogy tudod követni a gyógyszereidet, a hődet és sok mindent be tudsz jelölni, együttléteket. Aztán idővel megtanulod magad kiszámolniés elemzni a görbédet. Sok sikert! :)
2008. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!