Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha előbb csinálom a terhességi...

Ha előbb csinálom a terhességi tesztet mint az esetleges menstruáció 1. napja (4nappal előbb) akkor is megbízható eredményt kapok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. szerintem ne tesztelj ennyire korán.
2009. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne tesztelj még4 Egyrészt megelőzöl egy csalódást, másrészt nem dobod ki a pénzt az ablakon. Szerintem.

Nekem a 4. késős napon se mutatta ki, pedig drága tesztet vettem. Majd csak a 7-8. (?) napon volt tuti.

De te tudod.

Tudom, nagyon nehéz kivárni. De a türelem...:-)

2009. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en leszek az ellenpelda..en a nem vart menses elott 5nappal csinaltam tesztett es mar akkor pozitiv lett...tehat valtozo..de azert ha tutira akarsz menni akkor vard ki az idot..sok szerencset..
2009. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!