Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak terhességi tesztet?

Csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy nem rég lefeküdtem a barátommal, elég hirtelen volt, de védekezett, óvszerrel. Így elméletileg sem előváladékkal, sem spermával nem érintkeztem. De mégis félek, hogy mi van ha rosszul rakta fel az óvszert és kívülről előváladék került rá.

AZ lenne a kérdésem, hogy (nyilván előbb megvárom, hogy megjön e időben a menstruációm) ha megjön akkor utána is butaság lenne terhességi tesztet csinálni, vagy azért nem árthat ?

Ez volt az első alkalom nekem.

A válaszokat köszönöm. 17L



2017. márc. 21. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha megjön, és normálisan, akkor teljesen fölöleges tesztet csinálnod.

viszont ha ennyire ráparázol, a stressztől tuti késni fog

2017. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Ne rettegj, fölösleges.


Két eshetőség van.


Terhes lettél. Akkor már mindegy, megtörtént. Abszolút semmit nem tudsz tenni most még, ha így van. Várni tudsz két hetet és tesztelsz. Tök fölösleges hamar tesztelni, még ha terhes is lennél se látszana még a teszten.


Másik eshetőség, hogy mivel csak gumival csináltátok, kb 99,99999%, hogy nem vagy terhes. És csak azért nem 100%, mert az ember nem tökéletes, és elronthat valamit felhúzás közben.


De ne rettegj, mert fölösleges. És valóban ettől még késhet is.


Ha nem vagy felkészülve lelkileg egy becsúszott terhességre, akkor elmondom neked, a szexuális együttléthez sem vagy elég érett.

2017. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagy terhes.

De ha rastredszelsz,kesni fog,es megjobban be fogsz dilizni.

Ja,es egy jo tanacs,ne szexelj meg.

2017. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Rastresszelsz
2017. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha téged ez megnyugtat, akkor csinálj! Megér ennyit a lelki békéd.

Ráadásul nem csak a stressztől késhet. Elég gyakori, hogy az első alkalom után napokat késik.

Sokkal egyszerűbb csinálni egy 400 forintos tesztet, mint napokig őrlődni, hogy most mi lesz.


Hogy megnyugodj: az elmúlt 20 évben gyakran védekeztünk gumival, évekig is. Soha nem volt vele gond, teljesen megbízható.

2017. márc. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon kicsi az esély,hogy terhes lettél. De a szex az ilyen: bárki bármikor bárhogy szexel és bármivel védekezik (nyilván nem orálisra gondolok), ha a fiú elmegy, egy icipici esély mindig van rá, hogy babát csináljanak. Szerintem szuper dolog lenne, ha csak akkor feküdnétek le egymással, ha el tudnátok fogadni egy közös babát. Mert ha ő egyszer megfogant, akkor ami nektek egy iszonyú izgalmas kaland volt és utána egy megdöbbenés, az neki a kis élete kezdete. És ami nektek ezután egy "egyszerű" döntéshelyzetnek tűnik, hogy megtartsátok-e, az neki, aki az egészről semmit sem tehet, élet-halál kérdés. Én ezt nem elítélőleg írom, hanem azért, mert Te még élhetsz szép és felelősségteljes életet.

Légyszi írd majd meg, ha kiderült, mi a helyzet! Köszi!

2017. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Nem kell félni, rontja a szexuális élményt.
2017. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!